Kaplan International Londra Leicester Square

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 25+ / İngiltere
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Kaplan International Londra Leicester Square
OKUL TANITIM YAZISI:   Dünyanın kültürel açıdan en zengin ve uluslararası şehirlerinden birinde hayatı yaşamak isteyen 25 yaş ve üzeri öğrenciler için idealdir. Londra’nın kültür merkezi Leicester Square; Tiyatrolar, sinemalar, müzeler ve sanat galerileriyle doludur. Kafeler ve restoranlarla dolu hareketli caddeleri gezin ve hemen yanı başınızdaki Trafalgar Square gibi simgeleşmiş mekanları görün. Leicester Square metro istasyonuna üç dakikalık yürüyüş mesafesindeki okul, West End’in merkezinde yer alır.
Kurslar her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler teknolojik olarak donanımlı sınıflarda yapılmaktadır. Kurs süresi 2 ile 52 hafta arasındadır.
Okulda kablosuz ağ, kütüphane, öğrenci salonu, multimedya laboratuvarı ve engellier için erişim imkanı bulunmaktadır.
Kaplan kurslarının hepsinin sonunda İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan Sertifikası alırsınız. Ancak birçok kurum; üniversite, vize veya iş başvurularında İngilizce seviyenizi belgeleyen sınav sonuçları istemektedir. Kaplan Dil okulu öğrencilerine IELTS Sınav Hazırlığı, Cambridge Sınav Hazırlığı, TOEFL IBT, GRE ve GMAT sınavları için özel kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Londra Leicester Square
YAŞ GRUBU:    25 yaş ve üzeri
KONAKLAMA:    Aile yanı, Öğrenci Yurdu
AKTİVİTELER:    –
ÜCRET:    Haftalık 270 Pound’dan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Tatilde İngilizce
2. Genel İngilizce
3. Yoğun İngilizce
4. İş İngilizcesi
5. Yoğun İş İngilizcesi
6. IELTS Hazırlığı
7. TOEFL IBT Hazırlığı
8. Cambridge Sınav Hazırlığı
9. Akademik Yıl
10. KEY (Kaplan İngilizce Yılı)
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır