Kaplan International Washington DC

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / ABD
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Kaplan International Washington DC
OKUL TANITIM YAZISI:   ABD’nin siyaset merkezindeki hayatı yaşamak için idealdir. ABD’nin başkenti sadece siyasetin merkezi değil, aynı zamanda Amerikan sanatının, mimarisinin ve kültürünün vitrinidir. Şehir; ülkenin en büyük müzelerini bir araya getiren dünyaca ünlü Smithsonian Institution’ın ev sahibidir. Smithsonian Müzelerini ve National Mall’u ücretsiz olarak dolaşabilirsiniz. Okul Beyaz Saray’dan on dakika uzaklıktadır ve DC’nin en ünlü mekanlarına kolay erişim sunar. Metro Center istasyonu caddenin hemen karşısındadır ve Kırmızı, Turuncu, Gümüş ve Mavi tren hatlarına bağlantı sunar.
Kurslar her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler teknolojik olarak donanımlı sınıflarda yapılmaktadır. Kurs süresi 2 ile 52 hafta arasındadır.
Okulda kablosuz ağ, kütüphane, öğrenci salonu, multimedya laboratuvarı ve engelliler için erişim imkanı bulunmaktadır.
Kaplan kurslarının hepsinin sonunda İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan Sertifikası alırsınız. Ancak birçok kurum; üniversite, vize veya iş başvurularında İngilizce seviyenizi belgeleyen sınav sonuçları istemektedir. Kaplan Dil okulu öğrencilerine IELTS Sınav Hazırlığı, Cambridge Sınav Hazırlığı, TOEFL IBT, GRE ve GMAT sınavları için özel kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Washington DC
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, Öğrenci yurdu
AKTİVİTELER:    –
ÜCRET:    Haftalık 415 Dolar’dan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Tatilde İngilizce
2. Genel İngilizce
3. Yoğun İngilizce
4. TOEFL iBT ve Akademik İngilizce
5. KEY (Kaplan İngilizce Yılı)
6. GMAT Hazırlığı
7. GRE Hazırlığı
8. Akademik Yıl
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır.