Kaplan International Miami

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / ABD
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Kaplan International Miami
OKUL TANITIM YAZISI:   Sıcak ve güneşli bir merkezde açık hava eğlencelerini ve Latin Amerika kültürünü yaşamak için idealdir. Miami’nin beyaz kumsallarını ve körfezlerini keşfederken, yıl boyu ılıman iklimin tadını çıkarın. Şehir ayrıca çarpıcı tropik gün batımına ve eşsiz Art Deco mimarisine de sahiptir. Çekici kafeler ve restoranlar Mİami’nin gece hayatını dünyaca ünlü hale getirmiştir ve seçkin dükkanlarıyla en modern sanat galerileri gündüz saatlerini hareketlendirir. Okul, University of Miami’ye ev sahipliği yapan tarihi Coral Gables’da yer alır ve Miami Metrosu yürüyerek iki dakika uzaklıktadır, ayrıca ücretsiz troleybüs ve otobüslere kolay erişimi vardır.
Kurslar her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler teknolojik olarak donanımlı sınıflarda yapılmaktadır. Kurs süresi 2 ile 52 hafta arasındadır.
Okulda kablosuz ağ, kütüphane, öğrenci salonu, multimedya laboratuvarı, ve engelliler için erişim imkanı bulunmaktadır.
Kaplan kurslarının hepsinin sonunda İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan Sertifikası alırsınız. Ancak birçok kurum; üniversite, vize veya iş başvurularında İngilizce seviyenizi belgeleyen sınav sonuçları istemektedir. Kaplan Dil okulu öğrencilerine IELTS Sınav Hazırlığı, Cambridge Sınav Hazırlığı, TOEFL IBT, GRE ve GMAT sınavları için özel kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Seattle Downtown
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, Öğrenci yurdu
AKTİVİTELER:    –
ÜCRET:    Haftalık 415 Dolar’dan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Tatilde İngilizce
2. Genel İngilizce
3. Yoğun İngilizce
4. İş İngilizcesi
5. TOEFL iBT ve Akademik İngilizce
6. KEY (Kaplan İngilizce Yılı)
7. GMAT Hazırlığı
8. GRE Hazırlığı
9. Akademik Yıl
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır.