EC Miami

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / ABD
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: EC Miami
OKUL TANITIM YAZISI:   EC Miami, South Beach’in tam merkezinde, ikonik bir binada yer almaktadır. Okul beyaz kum ve turkuaz deniz, dünyaca ünlü Lincoln Road’un yakınında restoranlar, kafeler, barlar ve dükkanlara kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Okulun yakınında, Ocean Drive’ın pastel renkli Art Deco otelleri ile Collins Caddesi’ndeki üst düzey mağazalar ve butikleri bulabilirsiniz. Miami’de hayat geceleri dünyanın en iyi gece kulüpleri ve barlarında devam eder. Bir çok kişi için ‘Sihir Kenti’ olarak bilinen Miami, pastel renkte Art Deco mimarisinin cızırtılı neon gece hayatıyla buluştuğu kültürlerin ve turistik yerlerin buluştuğu bir merkez. Dünyaca ünlü Lincoln Yolu’ndan beyaz plajlara ve South Beach’in turkuaz renkli denizine gezintiye çıkın.”South Beach “‘i düşündüğünüzde hayal ettiğiniz her şeyin bulunduğunu görüceksiniz!
EC Miami okulunda öğrencilerin ücretsiz olarak kullanabileceği ücretsiz Wi-Fi, kütüphane, çalışma odaları, ortak kullanım alanları ve üniversite başvuruları için akademik danışmanlık hizmetleri vardır. Okulda 9 adet moderm ekipmanlarla donatılmış sınıf ve 26 öğrenci bilgisayarı bulunmaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir ve ortalama sınıf yoğunluğu 12 öğrencidir. Merkez öğrencilerine kurs materyallerini ücretsiz olarak vermektedir.
Okul öğrencilerine ücretli ve ücretsiz olarak geziler düzenlemektedir. Key West ve Everglades’teki doğal yaşam parkı gibi yerlere yapılan ücretli gezilere katılabilirsiniz. Okulda ücretsiz olarak yoga, plaj voleybolu, film geceleri ve karaoke gibi etkinlikler düzenlenmektedir.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Miami
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, yurt konaklama
AKTİVİTELER:    Sosyal etkinlikler ve geziler
ÜCRET:    Haftalık 370 Dolar’dan başlayan fiyatlarla
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Genel İngilizce
2. İş İngilizce
3. Akademik İngilizce
4. Akademik Sömestir
5. Cambridge Sınav Hazırlığı
6. Bire bir İngilizce
KONAKLAMA: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
AKTİVİTELER: Ek ücret ile haftalık sosyal aktiviteler ve geziler.