EC London

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / İngiltere
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: EC London
OKUL TANITIM YAZISI:  

Tarih, kültür, eğlence ve alışveriş – Londra’da her şey var! Bu hareketli ve kozmopolit şehir kültür, tarih ve her köşedeki ünlü turistik mekanlara sahiptir. Lüks parklar, bahçeler ve yeşil alanlar öğleden sonralarınızı geçirebileceğiniz muhteşem yerlerdir. Londra’nın İngilizce dil öğrencileri için bir numaralı tercih noktası olması sürpriz değil. İngiltere’nin görkemli başkenti tartışmasız dünyanın en zengin geçmişine sahip şehridir. Günümüzde, bu finansal ve kültürel merkez, dünya standartlarında tiyatrolara, canlı müzik performanslarına, galerilere ve mimariye sahip yaratıcı enerjiyle doludur. Yemek, eğlenmek ve macera için Londra gidebileceğiniz en iyi lokasyondur. EC London, Zone 1’in kalbinde, Euston istasyonunun hemen yanında ve şehrin her yerine kolay bir şekilde erişebilen, aydınlık, güzel ve modern bir okuldur.

EC London okulunda öğrencilerin ücretsiz olarak kullanabileceği ücretsiz Wi-Fi, kütüphane, çalışma odaları ve kafe vardır. Okulda 14 adet modern ekipmanlarla donatılmış sınıf ve 16 öğrenci bilgisayarı bulunmaktadır. Sınıflar en fazla 14 kişiliktir ve ortalama sınıf yoğunluğu 11 öğrencidir. Merkez öğrencilerine kurs materyallerini ücretsiz olarak vermektedir. Dilerseniz ücretsiz olarak sunulan CV hazırlama ve mülakat teknikleri atölye çalışmasına katılabilirsiniz !

Okul öğrencilerine ücretli ve ücretsiz olarak geziler düzenlemektedir. Parkta yapılan piknikler, yürüyüş turları ücretsiz gezilerden bazılarıdır. Dilerseniz Windsor, Stonehenge, Oxford, Bath ve Isle of Wight gibi yerlere yapılan ücretli gezilere katılabilirsiniz.

TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:   London
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, yurt konaklama
AKTİVİTELER:    Sosyal etkinlikler ve geziler
ÜCRET:    Haftalık 285 Pound’dan başlayan fiyatlarla
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Genel İngilizce
2. Yoğun İngilizce
3. İş İngilizcesi
4. Akademik Sömestir / Yıl
5. Yoğun Akademik Sömestir / Yıl
6. Cambridge Sınav Hazırlığı
7. IELTS Sınav Hazırlığı
8. Bire bir İngilizce
KONAKLAMA: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
AKTİVİTELER: Ek ücret ile haftalık sosyal aktiviteler ve geziler.