EC Cambridge

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / İngiltere
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: EC Cambridge
OKUL TANITIM YAZISI:  

Antik, pitoresk ve eğitim konularında ünlü olan Cambridge, gerçekten etkileyici bir şehirdir. Güzel binalar ve parklar ile yürüyüş için elverişli olan bu prestijli akademik bölge, geleneksel İngiltere’nin gerçek kültürel yapısını deneyimleme imkanı sunmaktadır. Sayısız başbakan, şair, bilim adamı ve yazarın yetiştiği şehir olan Cambridge, akademik ve yaratıcı başarılarından ile ünlüdür. Çarpıcı mimarisi ve güzel bahçeleri, öğrenci yaşamı için pastoral bir zemin oluşturur. Ana alışveriş bölgelerinden birinde bulunan, tamamen yeni olan EC Cambridge’i bulacaksınız. Modern imkanlarla, İngiltere’nin en iyi üniversite şehirlerinden birinde eğitim almak için ihtiyacınız olan her şey var.

EC Cambridge okulunda öğrencilerin ücretsiz olarak kullanabileceği ücretsiz Wi-Fi, kütüphane, çalışma odaları ve ortak kullanım alanları vardır. Okulda 14 adet moderm ekipmanlarla donatılmış sınıf ve 20 öğrenci bilgisayarı bulunmaktadır. Sınıflar en fazla 14 kişiliktir ve ortalama sınıf yoğunluğu 12 öğrencidir. Merkez öğrencilerine kurs materyallerini ücretsiz olarak vermektedir. Dilerseniz ücretsiz olarak sunulan tartışma grupları, İngiliz Kültürü ve CV hazırlama teknikleri atölye çalışmalarına katılabilirsiniz.

Okul öğrencilerine ücretli ve ücretsiz olarak geziler düzenlemektedir. Yaz aylarında barbekü, yerel müze ve galeri ziayetleri ve film geceleri gibi ücretsiz aktivitelere katılabilirsiniz. Dilerseniz Oxford, Canterbury, Brighton, Windsor Castle, Edinburgh ve Londra gibi yerlere yapılan ücretli gezilere katılabilirsiniz.

TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:   Cambridge
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, yurt konaklama
AKTİVİTELER:    Sosyal etkinlikler ve geziler
ÜCRET:    Haftalık 275 Pound’dan başlayan fiyatlarla
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Genel İngilizce
2. Yoğun İngilizce
3. İş İngilizcesi
4. Akademik Sömestir / Yıl
5. Yoğun Akademik Sömestir / Yıl
6. Cambridge Sınav Hazırlığı
7. IELTS Sınav Hazırlığı
8. Bire bir İngilizce
KONAKLAMA: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
AKTİVİTELER: Ek ücret ile haftalık sosyal aktiviteler ve geziler.