EC Bristol

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / İngiltere
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: EC Bristol
OKUL TANITIM YAZISI:  

Güney Batı İngiltere’nin en büyük şehri ve Londra’ya iki saatten az mesafede bulunan Bristol, yeşil, tarihi ve genç bir atmosfere sahiptir. Bristol, canlı, eğlenceli ve İngiltere’nin en güzel kırsalının çevresinde yer alır. EC Bristol, geniş derslikler ve modern ortak kullanım alanları olan modern ve şık bir İngiliz okuludur. Queen Square’in merkezi fakat sakin bir yerinde kurulmuş olan Bristol’ı harika yapan her şeyden yürüme mesafesi uzaklığında olacaksınız. Profesyonel, güler yüzlü personel sizin ihtiyaçlarınıza ve amacınıza ulaşmak için ihtiyacınız olan tüm yardım, rehberlik ve teşviki sağlayacaktır.

EC Bristol okulunda öğrencilerin ücretsiz olarak kullanabileceği ücretsiz Wi-Fi, kütüphane, çalışma odaları ve ortak kullanım alanları vardır. Okulda 18 adet moderm ekipmanlarla donatılmış sınıf ve 21 öğrenci bilgisayarı bulunmaktadır. Sınıflar en fazla 14 kişiliktir ve ortalama sınıf yoğunluğu 12 öğrencidir. Merkez öğrencilerine kurs materyallerini ücretsiz olarak vermektedir. Dilerseniz ücretsiz olarak sunulan tartışma grupları ve yerel tarih atölye çalışmalarına katılabilirsiniz.

Okul öğrencilerine ücretli ve ücretsiz olarak geziler düzenlemektedir. Bristol liman yuru, grafiti turu, sinema geceleri öğleden sonra oyunları ve öğrenci partileri gibi ücretsiz aktivitelere katılabilirsiniz. Dilerseniz Oxford, Glastonbury, Stonehenge, Bath ve Cardiff gibi yerlere yapılan ücretli gezilere katılabilirsiniz.

TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:   Bristol
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, yurt konaklama
AKTİVİTELER:    Sosyal etkinlikler ve geziler
ÜCRET:    Haftalık 255 Pound’dan başlayan fiyatlarla
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Genel İngilizce
2. Yoğun İngilizce
3. İş İngilizcesi
4. Akademik Sömestir / Yıl
5. Yoğun Akademik Sömestir / Yıl
6. Cambridge Sınav Hazırlığı
7. IELTS Sınav Hazırlığı
8. Bire bir İngilizce
KONAKLAMA: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
AKTİVİTELER: Ek ücret ile haftalık sosyal aktiviteler ve geziler.