EC Brighton

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / İngiltere
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: EC Brighton
OKUL TANITIM YAZISI:  

Brighton, zengin ve canlı bir kültüre sahip, Londra’nın daha serinletici, küçük kardeşidir. Bu modaya uygun, kozmopolit, modern kent tüm cazibe merkezlerine ve ayrıca dünyanın en iyi 10′ plajından birine sahiptir. Parlak, şık ve modern olan EC Brighton, ikonik Brighton İskelesi, The Royal Pavilion, The Lanes’in bulunduğu sahil şeridi ve inanılmaz çeşitlilikte restoran, bar ve kulüp ile bu yöreyi popüler kılan her şeyden sadece iki dakika uzaklıktadır. EC Brighton, kaliteli eğitim ve mükemmel öğretmenler konusunda uluslararası bir üne sahiptir. Okulda bulacağınız samimi ve profesyonel atmosfer, sizler için İngilizce öğrenmek için mükemmel bir yer haline getirir.

EC Brighton okulunda öğrencilerin ücretsiz olarak kullanabileceği ücretsiz Wi-Fi, kütüphane, çalışma odaları ve ortak kullanım alanları vardır. Okulda 17 adet moderm ekipmanlarla donatılmış sınıf ve 20 öğrenci bilgisayarı bulunmaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir ve ortalama sınıf yoğunluğu 13 öğrencidir. Merkez öğrencilerine kurs materyallerini ücretsiz olarak vermektedir. Dilerseniz ücretsiz olarak sunulan tartışma grupları ve CV hazırlama teknikleri atölye çalışmalarına katılabilirsiniz.

Okul öğrencilerine ücretli ve ücretsiz olarak geziler düzenlemektedir. Brighton şehir turu, yoga, plaj voleybolu ve öğrenci partileri gibi ücretsiz aktivitelere katılabilirsiniz. Dilerseniz Oxford, Cambridge, the Isle of Wight ve Stonehenge gibi yerlere yapılan ücretli gezilere katılabilirsiniz.

TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:   Brighton
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, yurt konaklama
AKTİVİTELER:    Sosyal etkinlikler ve geziler
ÜCRET:    Haftalık 270 Pound’dan başlayan fiyatlarla
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Genel İngilizce
2. Yoğun İngilizce
3. İş İngilizcesi
4. Akademik Sömestir / Yıl
5. Yoğun Akademik Sömestir / Yıl
6. Cambridge Sınav Hazırlığı
7. IELTS Sınav Hazırlığı
8. Bire bir İngilizce
KONAKLAMA: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
AKTİVİTELER: Ek ücret ile haftalık sosyal aktiviteler ve geziler.