Sprachcaffe Vancouver

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 18+ / Kanada
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Sprachcaffe Vancouver
OKUL TANITIM YAZISI:   Dil okulumuz Vancouver’ın ünlü alışveriş caddesi Robson Street’e, sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Şehir merkezinde olmanın öğrenciler açısından avantajı hava trenine, otobüs duraklarına, yerel mağazalara ve Stanley Park’a yürüme mesafesinde olmasıdır. Bölgenin yerli halkı, şehirde dolaşmanın en iyi yolunun yürümek, bisiklet binmek veya tekne turu atmak olduğunu söyleyecektir.

Okulumuzun tam yeri Batı Pender ve Bute kavşağıdır. Bu alan çevresinde restoran ve kafeler, pub ve barlar, bankalar ve alışveriş merkezleri vardır. Bir öğrenci daha ne isteyebilir ki! Eğer sizin için ders sonrası kentin ‘koşuşturması’ çok fazla ise yürüyerek ya da bisikletle ulaşabileceğiniz Stanley Park kaçmak için hoş bir yer olacaktır. Park muhteşem doğasının yanı sıra şehrin harika manzarasını da gözler önüne sunar. Vancouver onu seçmeniz için size kapalı ve açık alan faaliyetleri gibi çok çeşitlilik sunar, bu şehirde isteyipte yapamayacağınız hiçbir şey yoktur!

İngilizce dil kursunuz boyunca Vancouver’ı daha fazla keşfetmek için kesinlikle zaman ayırmalısınız, çünkü bu harika şehir herkes için bir çok imkan sunar. Doğayı sever misiniz? O zaman Capilano Suspension köprüsüneden karşıya geçin veya ünlü Vancouver akvaryumuna uğrayın. Eğer sanat ve kültür ile ilgileniyorsanız, size sunulan geniş yelpazedeki galeri ve müzelerden çok memnun kalacaksınız.

Vancouver’daki fantastik İngilizce dil kurslarımızdan birine kayıt yaptırın ve 2010 Olimpiyat-Paralimpik Kış Oyunları’nın ev sahibi şehri keşfedin. Vancouver Batı Kanada’nın üçüncü büyük şehridir. Farklı milletlerin karışımı Vancouver’ı yurtdışında İngilizce programları açısından ideal, çok kültürlü ve uluslu bir şehir yapar.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Kanada, Vancouver
YAŞ GRUBU:    18+
KONAKLAMA:    Aile yanı, yurt konaklama
AKTİVİTELER:    Sosyal etkinlikler ve geziler
ÜCRET:    Haftalık 260 Kanada Doları’ndan başlayan fiyatlarla
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Genel İngilizce (Haftalık 20 saat ders)
2. Yoğun İngilizce (Haftalık 28 saat ders)
3. Uzun Dönem İngilizce (Minimum 6 ay)
4. IELTS Sınav Hazırlığı
5. TOEFL Sınav Hazırlığı
6. Kişiye Özel Programlar
KONAKLAMA: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur
AKTİVİTELER: Ek ücret ile haftalık sosyal aktiviteler ve geziler