Sprachcaffe Toronto

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 18+ / Kanada
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Sprachcaffe Toronto
OKUL TANITIM YAZISI:   Toronto’da dünyanın birçok yerinden gelmiş olan 5 milyonun üzerinde insan yaşamaktadır ve bu insanlar Toronto’yu tartışmasız en renkli ve çok kültürlü şehir haline getirmektedir. Aynı zamanda Kuzey Amerika’nın en temiz ve en güvenli şehirlerinden birisidir. “Toronto” Kanadalı Huron Yerlileri’nin dilinde “buluşma yeri” anlamına gelir. Bu isimden daha uygun bir isim olamazdı çünkü burada hiç kimse uzun süre yabancı olarak kalamaz.

Kanada’nın en büyük şehri oldukça canlı ve yaşam doludur. İngilizce kursunuz süresince Toronto’yu keşfetmek için zaman ayırmalısınız çünkü bu şehirde herkes için bir şeyler mutlaka vardır. Doğa sever misiniz? Öyleyse Ontario Gölü’ne ya da meşhur hayvanat bahçesine gidebilirsiniz! Sanat ve kültürle ilgiliyseniz sizi memnun edecek Art Gallery of Ontario ve Fort York dahil çok sayda müze ve galeri bulunmakta.

Toronto Dil Okulumuzda harika İngilizce kurslarımızdan birine kayıt yaptırın ve Ontario Gölü’ndeki Kanada’nın kültürel merkezini keşfedin! Toronto, ülkedeki en büyük şehirdir ve ‘Kanada’nın New York’u’ olarak bilinir. Farklı milliyetlerin karışımı burayı çok kültürlü bir şehir haline getirmiştir ve bu da yurtdışında İngilizce eğitim için en ideal ortamı sağlar.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Kanada, Toronto
YAŞ GRUBU:    18+
KONAKLAMA:    Aile yanı
AKTİVİTELER:    Sosyal etkinlikler ve geziler
ÜCRET:    Haftalık 260 Kanada Dolar’ından başlayan fiyatlarla
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Genel İngilizce (Haftalık 20 saat ders)
2. Yoğun İngilizce (Haftalık 28 saat ders)
3. Uzun Dönem İngilizce (Minimum 6 ay)
4. IELTS Sınav Hazırlığı
5. TOEFL Sınav Hazırlığı
6. Kişiye Özel Programlar
KONAKLAMA: Aile yanı konaklama seçeneği mevcuttur
AKTİVİTELER: Ek ücret ile haftalık sosyal aktiviteler ve geziler