Sprachcaffe Paris

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / Fransa
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Sprachcaffe Paris
OKUL TANITIM YAZISI:   Paris’le ilgili söylenebileceklerin çoğu zaten söylendi ancak Fransa başkentinin çekici ve güzelliğini tarif edebilecek bir kelime ve ya cümle hala bulunamadı. Bunu görmek için oraya gitmek zorundasınız. Eyfel Kulesi, Louvre Müzesi ve Champs Elysees’a ayıracağınız bir gün bile bu şehre aşık olmanız için yeterli olacaktır.

Sprachcaffe Paris Dil Okulları doğal ortamında Fransızca kurslar sunmaktadır. Paris’deki yurtdışı eğitim programımız çok çeşitlidir ve herkese uygun programlar sunmaktayız. Paris Dil Okulları ile ister yaz tatilinizde 2 haftalık kursa katılın ya da sınava hazırlık kurslarımıza, Paris’de kendinize uygun bir kurs mutlaka bulacaksınız.

Sınıfta öğrendiklerinizi diğer öğrencilerle, Parisliler’le konuşarak, şehri gezerken, Seine Nehri boyunca yürürken, ya da çekici kafelerden birinde bir mola verirken pratik yapabilirsiniz. Bu harika ülkeyi iyi bir şekilde tanımak için civar şehirlere ve Fransa’nın diğer bölgelerine düzenlenen gezilere katılmayı da ihmal etmeyin!

Paris’deki Fransızca kursu eğlenirken aynı zamanda hızlı bir şekilde Fransızcasını geliştirmek isteyenler için idealdir. Sprachcaffe’nin Paris’deki unutulmaz Fransızca dil kurslarında Fransızca eğitim alırken bu güzel şehri de keşfedebilirsiniz.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Fransa, Paris
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, yurt konaklama ve otel
AKTİVİTELER:    Sosyal etkinlikler ve geziler
ÜCRET:    Haftalık 170 Euro’dan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Genel Fransızca
2. Yoğun Fransızca
3. Genel Fransızca + İş Fransızcası
4. Uzun Dönem Fransızca (Minimum 6 ay)
5. DELF Sınav Hazırlığı
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır.