Sprachcaffe Ottawa

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 18+ / Kanada
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Sprachcaffe Ottawa
OKUL TANITIM YAZISI:   Ontario eyaletinde bulunan Ottawa Kanada’nın başkentidir. Parliament Hill binaları Avrupa tarzı ile turistlerin ezberindedir. Bölge sık sık ışık gösterileri, festivaller, turlar ve Kanada Kraliyet Atlı Polisi geçitleri için kullanılır. Kuşkusuz, Ottawa ziyaretçileri Parliament Hill’i mutlaka görmelidir!

Harika kırsal alanlar, küçük köyler ve bol bol çiftlik görmek için şehir dışında bir yolculuğa çıkın. Ottawa’nın 90 kilometre çevresi içindeki manzara ve doğa, diğerleri gibi değildir. Bu renkli manzara ve yerel halkın dostluğundan etkileneceksiniz. Şehir çeşitli harita ve rehberler sunar, böylece yol boyunca çok sayıda tarihi yerden hiç birini kaçırmazsınız.

İngilizce dil kursunuz sırasında Ottawa’yı daha fazla keşfetmek için kesinlikle zaman ayırmalısınız, çünkü bu nefes kesici şehir herkese birşeyler sunar. Doğayı sever misiniz? O zaman kışın paten yapamaya, yazın da yüzmeye Rideau Kanalı’na gidebilirsiniz. Eğer sanat ve kültür ile ilgileniyorsanız, şehir sınırlarındaki galeriler ve müzeler için sunulan geniş yelpazeden memnun olacaksınız.
Ottawa’daki fantastik dil kurslarımızdan birine kayıt yaptırın ve Kanada’nın başkentini keşfedin. Çoğu ülkede olduğu gibi, başkent olmak farklı milletlerden oluşan insan karışımını getiriyor, bu da şehri yurt dışında İngilizce eğitimi programları için kesinlikle ideal bir yer ve çok kültürlü bir merkez yapıyor.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Kanada, Ottawa
YAŞ GRUBU:    18+
KONAKLAMA:    Aile yanı, yurt konaklama
AKTİVİTELER:    Sosyal etkinlikler ve geziler
ÜCRET:    Haftalık 260 Kanada Doları’ndan başlayan fiyatlarla
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Genel İngilizce (Haftalık 20 saat ders)
2. Yoğun İngilizce (Haftalık 28 saat ders)
3. Uzun Dönem İngilizce (Minimum 6 ay)
4. IELTS Sınav Hazırlığı
5. TOEFL Sınav Hazırlığı
6. Kişiye Özel Programlar
KONAKLAMA: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur
AKTİVİTELER: Ek ücret ile haftalık sosyal aktiviteler ve geziler