Sprachcaffe Nice

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / Fransa
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Sprachcaffe Nice
OKUL TANITIM YAZISI:   Nice, Côte D’ Azur’un başkentinden daha fazlasıdır. Fransa’daki en büyük 5. şehirdir ve muhteşem zenginlikte mimari ve kültüre sahiptir. Harabeler, müzeler, butikler, pazarlar, kafe kültürü ve canlı gece yaşamı Nice’i ziyaret etmek için harika bir yer yapar. Nice Akdeniz’in kıyısında ve Rivirea bölgesinin batısında bulunur. Bu kentte birçok tarihi kalıntı, müze ve butik bulabilirsiniz. 17. ve 18. YY’a ait tarihi dokusu bozulmamış sokaklarda bulunan kafeler, turistlerin ilgisini çekmektedir.

Nice’de Sprachcaffe okulu, doğal ortamında Fransızca dil kursları vermektedir. Nice’deki harika yurtdışı eğitim programlarımızdan birine kayıt yaptırın ve bu şehrin hazinelerini keşfedin! Nice’deki okulumuzda 2 haftalık yaz kurslarından, sınava hazırlık kurslarına kadar farklı türlerde kurslar sunmaktayız.

Cote d’Azur’un bu kıyı kenti kültürel ve farklılık ve tam bir dinlenme ortamı sunmaktadır. Nice, güzel kumsalları ve Akdeniz’deki kristal berraklığındaki suları ile ünlüdür. Bu nedenle dünya çapında uzun zamandır popüler bir tatil destinasyonudur.

Nice ayrıca görülmeye değer, çekici bir eski kasabadır da ve bir çok kültürel ve sanatsal mirasa sahiptir. Böyle bir ortamda Fransızca öğrenmenin neredeyse çaba gerektirmediğini göreceksiniz. İlginç bir tatille Fransızca kursunu birleştime fırsatını kaçırmayın!
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Fransa, Nice
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, yurt konaklama ve otel
AKTİVİTELER:    Sosyal etkinlikler ve geziler
ÜCRET:    Haftalık 170 Euro’dan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Genel Fransızca
2. Yoğun Fransızca
3. Uzun Dönem Fransızca (Minimum 6 ay)
4. DELF Sınav Hazırlığı
5. 1’e 1
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır.
AKTİVİTELER: Ek ücret ile haftalık sosyal aktiviteler ve geziler.