Sprachcaffe Malaga

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / İspanya
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Sprachcaffe Malaga
OKUL TANITIM YAZISI:   Zambakların çiçek açtığı ülkede, ılık Endülüs güneşi altında, Malaga’da İspanyolca öğrenin! Malaga yıllardır, İspanya’nın Costa Del Sol’daki en popüler tatil merkezlerinden birisidir. Bu büyük oranda yıl boyu harika bir iklime sahip olmasındandır. Ilık akşamlarda yeni kelimeler öğrenebilir ya da yerel barlardan birinde bir kadeh şarabın keyfini çıkarabilirsiniz.

İber Yarımadası’nın güneyindeki şehir kültürel açıdan görmeye değer yerler de sunar. Malaga’nın kırsal kesimindeki ünlü, beyaz köyler ve Royal Palace Alcazaba ve Katedral gibi şehir merkezindeki etkileyici tarihi binalar dikkat çekicidir. Picasso’nun Malaga’da doğduğunu biliyor muydunuz? Derslerden sonra bir gün, onun doğduğu yeri ziyaret edebilirsiniz.

Malaga’daki Sprachcaffe dil okulunda doğal bir ortamda İspanyolca öğrenebilirsiniz. Derslerden sonra da derslerde öğrendiklerinizi diğer öğrenciler ya da misafirperver ve sosyal İspanyollarla pratik yapabilirsiniz. Malaga’da İspanyolca kurslarımız farklı türlerdedir ve herkese uygun kurs bulunmaktadır. İster tatiliniz süresince 2 hafta dil kursu almak isteyin ya da isterseniz yoğun dil eğitimi. Neden harika, yarı- tropikal iklime sahip bu güzel şehiri Sprachcaffe’nin unutulmaz İspanyolca yurtdışı eğitim programlarından birinde eğitim alırken keşfetmiyorsunuz?
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    İspanya, Malaga
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, yurt konaklama
AKTİVİTELER:    Sosyal etkinlikler ve geziler
ÜCRET:    Haftalık 140 Euro’dan başlayan fiyatlarla
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Genel İspanyolca
2. Yoğun İspanyolca
3. Uzun Dönem İspanyolca (Minimum 6 ay)
4. DELE Sınavına Hazırlık
KONAKLAMA: Aile yanı ve yurt konaklama seçeneği mevcuttur.
AKTİVİTELER: Ek ücret ile haftalık sosyal aktiviteler ve geziler