Sprachcaffe Madrid

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / İspanya
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Sprachcaffe Madrid
OKUL TANITIM YAZISI:   Madrid – Burası İspanya’nın ruhunun neredeyse dokunulabilir hale geldiği yerdir. Hareketli başkent kültür, müzik ve moda merkezidir. İspanyol yaşam tarzını deneyimlemek ve anlamak isteyenler için Madrid görülmeye değer bir şehirdir. Sabah dörtte bile şehir uyanıktır ve Madridliler sokak kafe ve barlarında sohbet eder, gece kulüplerinde dans ederler ve şehrin tadını çıkarırlar.
Madrid’de İspanyolca dil kurslarımızdan birine katılanlar, İspanyol yaşam tarzını deneyimleme şansı bulacaklar. Bu şehir İber Yarımadası’nın kalbindeki bir platoda kurulmuştur ve Katolik geleneklerinin, İspanyol tarihinin, modern ve avangart yaşamın bir karışımını sunar. Görkemli belediye binasının kalın duvarlı, okulumuzu şehrin gürültüsünden korur ve eğitim için sessiz, rahat bir atmosfer sağlar. Okulumuzun çatısındaki terasta en güzel manzaralardan birini izlerken yeni kelimeler öğrenebilirsiniz.
Madrid’deki Sprachcaffe dil okulumuzda, doğal bir ortamda İspanyolca öğrenebilir ve derslerden sonra civardaki kafe ve barlarda diğer öğrencilerle ya da yerel halkla sohbet ederek İspanyolca pratik yapabilirsiniz. Madrid’deki İspanyolca kurslarımız çok çeşitli ve herkes için uygun eğitimler sunar. Yaz döneminde 2 haftalık kurslardan, yoğun kurslara, sizi DELE sınavına hazırlayacak sınava hazırlık kurslarından uzun dönem kurslara kadar farklı kurslar sunmaktayız.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    İspanya, Madrid
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, yurt konaklama
AKTİVİTELER:    Sosyal etkinlikler ve geziler
ÜCRET:    Haftalık 140 Euro’dan başlayan fiyatlarla
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Genel İspanyolca
2. Yoğun İspanyolca
3. Uzun Dönem İspanyolca (Minimum 6 ay)
4. DELE Sınavına Hazırlık
KONAKLAMA: Aile yanı ve yurt konaklama seçeneği mevcuttur.
AKTİVİTELER: Ek ücret ile haftalık sosyal aktiviteler ve geziler