Sprachcaffe Frankfurt

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / Almanya
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Sprachcaffe Frankfurt
OKUL TANITIM YAZISI:   Frankfurt’ta doğal ve rahat ortamda Almanca öğrenebilir ve aynı zamanda Alman kültürünü ve yaşam tarzını keşfedebilirsiniz. Frankfurt’taki Almanca kurslarımıza katılın ve Main Nehri kenarındaki bu heyecan verici şehri keşfedin.İster bilgilerinizi tazelemek ya da ister en baştan bir dili öğrenmek isteyin, Sprachcaffe’de kendinize uygun bir kurs mutlaka bulacaksınız. Sizin istekelerinize bağlı olarak kurs ve konaklama sürenizi belirleyebiliriz ve böylece dille ilgili hedeflerinizi gerçekleştirirken aynı zamanda unutulmaz bir deneyimin keyfiniz çıkarabilirsiniz.

Sprachcaffe Frankfurt dil okulları sizlere farklı kurslar sunmaktadır ve 2 hafta, yaz tatilinizde katılabileceğiniz kurslarımızdan, sınava hazırlık kurslarına kadar bir çok kurs seçeneğinden birini tercih edebilirsiniz. Sınıfta öğrendiklerinizi günlük yaşamda pratik yaparken, bu hoş ülkenin insanlarını, yemeklerini, tarih ve sanatını da yakından tanıma fırsatı bulacaksınız.

Main’deki şehir, sizi küçük, tarihi kasabaları ve ekonomi merkezindeki gökdelenleri ile büyüleyecek. Burası Almanca öğrenmek için gerçekten de ideal bir şehir. Frankfurt Dil Okulları her seviyede Almanca kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Almanya, Frankfurt
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, yurt konaklama ve otel
AKTİVİTELER:    Sosyal etkinlikler ve geziler
ÜCRET:    Haftalık 140 Euro’dan başlayan fiyatlarla
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Genel Almanca
2. Yoğun Almanca
3. Uzun Dönem Almanca (Minimum 6 ay)
4. Test DAF/DSH Sınava Hazırlık