Sprachcaffe Barcelona

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / İspanya
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Sprachcaffe Barselona
OKUL TANITIM YAZISI:   Barselona – bu isim Plaza Catalunya’daki birçok kafeden biri olan Café Con Leche’de kumsalda güneşlenirken meyve kokteyli içmeyi akla getirmektedir. Barselona, Akdeniz İklimi ile güzel kumsalları, sayısız bar ve pubları ile Katalan lezzetlerini ve dünyanın her bir yerinden gelen genç insanları buluşturan yerdir. Şüphesiz ki, Barselona, özel çekiciliği ile büyüleyici bir şehirdir- İspanyolca kursu almak isteyeceğiniz doğru adrestir.

Deniz kenarındaki bu hareketli şehir İspanyolca kursları da dahil herkes için uygun programlar sunmaktadır. Ayrıca gece hayatı, farklı müzeleri ve görmeye değer yerleri ve özellikle farklı mimarisi ile Barselona uluslararası üne sahip bir şehirdir. Mimar Antoni Gaudi bu Katalan başkenti büyük ölçüde etkilemiştir; Parc Guell’den büyüleyici katedral ‘Sagrada Familia’ya küçük büyük bir çok mimarı yapı İspanyolca kursunuz süresince sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekliyor.

Barselona’daki Sprachcaffe İspanyolca dil okulu size doğal bir ortam sunuyor. Barselona’daki harika programlarımızdan birine kayıt yaptırın ve bu şehrin zenginliklerini keşfedin! Barselona’da farklı kurslar sunmaktayız: İster tatiliniz süresince 2 haftalık İspanyolca kursuna katılın ya da isterseniz sınava hazırlık ya da yoğun kursa. Barselona’da herkes için uygun kurs bulunmaktadır. Barselona’daki unutulmaz İspanyolca kursunuz süresince İspanyolcanızı ilerletirken neden bu güzel, hareketli Akdeniz şehrini keşfetmiyorsunuz!
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Barselona
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, yurt konaklama
AKTİVİTELER:    Sosyal etkinlikler ve geziler
ÜCRET:    Haftalık 140 Euro’dan başlayan fiyatlarla
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Genel İspanyolca
2. Yoğun İspanyolca
3. Uzun Dönem İspanyolca (Minimum 6 ay)
KONAKLAMA: Aile yanı ve yurt konaklama seçeneği mevcuttur.