Kaplan International Oxford

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / İngiltere
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Kaplan International Oxford
OKUL TANITIM YAZISI:   Tarihi bir şehrin akademik saygınlığını ve güçlü öğrenci kitlesini keşfetmek için idealdir. 1096’dan beri öğrencilere eğitim veren dünyanın en eski İngilizce konuşulan üniversitesinin evini keşfedin. Yüksekokulların bahçeleri ve binaları, sonsuz keyifli yürüyüşlere imkan veriyor. Akşam saatlerinde canlı restoranların ve gece hayatının tadını çıkarmadan önce, klasik bir Oxford kayık gezisiyle bacaklarınızı dinlendirebilirsiniz. Okul şehrin merkezine otobüsle sadece beş dakika uzaklıltadır; okulun hemen önünde bir otobüs durağı bulunur.
Kurslar her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler teknolojik olarak donanımlı sınıflarda yapılmaktadır. Kurs süresi 2 ile 52 hafta arasındadır.
Okulda kablosuz ağ, kütüphane, öğrenci salonu, multimedya laboratuvarı, kafeterya, açık hava alanı ve engelliler için erişim imkanı bulunmaktadır.
Kaplan kurslarının hepsinin sonunda İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan Sertifikası alırsınız. Ancak birçok kurum; üniversite, vize veya iş başvurularında İngilizce seviyenizi belgeleyen sınav sonuçları istemektedir. Kaplan Dil okulu öğrencilerine IELTS Sınav Hazırlığı, Cambridge Sınav Hazırlığı, TOEFL IBT, GRE ve GMAT sınavları için özel kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Oxford
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, Öğrenci Yurdu
AKTİVİTELER:    –
ÜCRET:    Haftalık 255 Pound’dan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Tatilde İngilizce
2. Genel İngilizce
3. Yoğun İngilizce
4. İş İngilizcesi
5. IELTS Hazırlığı
6. Akademik yıl
7. KEY (Kaplan İngilizce Yılı)
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır