Kaplan International Vancouver

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / Kanada
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Kaplan International Vancouver
OKUL TANITIM YAZISI:   Hareketli bir kültürel cenneti saran nefes kesici manzaraları görmek için ideal bir şehir. Dünyanın yaşamak için en iyi yerlerinden biri olarak gösterilen Vancouver, güzel North Shore dağları’nın eteklerinde ferah ve modern bir şehirdir. Şehrin farklı ve zengin kültürel yemek çeşitliliğinin ve çok çeşitli aktivitelerinin avantajını yaşayın: kışın kayak ya da yazın doğa yürüyüşü yapın, yelkenliyle gezin ve yüzün. Okul şehrin kalbinde, dünyanın en seçkin markalarını da içeren modern alışveriş bölgesinde yer alır ve ana Skytrain istasyonuna iki blok uzaklıktadır.
Kurslar her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler teknolojik olarak donanımlı sınıflarda yapılmaktadır. Kurs süresi 2 ile 52 hafta arasındadır.
Okulda kablosuz ağ, kütüphane, öğrenci salonu, multimedya laboratuvarı, kafeterya, bahçe/açık hava alanı ve engelliler için erişim imkanı bulunmaktadır. Okul aynı zamanda Cambridge ve IELTS sınav merkezidir.
Kaplan kurslarının hepsinin sonunda İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan Sertifikası alırsınız. Ancak birçok kurum; üniversite, vize veya iş başvurularında İngilizce seviyenizi belgeleyen sınav sonuçları istemektedir. Kaplan Dil okulu öğrencilerine IELTS Sınav Hazırlığı, Cambridge Sınav Hazırlığı, TOEFL IBT, GRE ve GMAT sınavları için özel kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Vancouver
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, Öğrenci yurdu
AKTİVİTELER:    –
ÜCRET:    Haftalık 340 Kanada Doları’ndan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Tatilde İngilizce
2. Genel İngilizce
3. Yoğun İngilizce
4. İş İngilizcesi
5. Akademik İlerleme için İngilizce
6. TOEFL iBT ve Akademik İngilizce
7. IETLS Hazırlığı (Yoğun)
8. Cambridge Sınav Hazırlığı
9. Akademik Yıl
KONAKLAMA: Aile yanı konaklama seçenekleri mevcuttur
AKTİVİTELER: Ek ücret ile haftalık sosyal aktiviteler ve geziler