Kaplan International Sydney Manly

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / Avustralya
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Kaplan International Sydney Manly
OKUL TANITIM YAZISI:   Okulun plaj kıyısında konumu, harika iklimi ve şehre yakınlığı en iyi özellikleridir. Okul; Sydney’in en iyi plaj bölgelerinden biri olan Manly Plajı’nın el değmemiş güzellikteki deniz kıyısında yer alır. Bu bölgede okyanus manzaralarına ve Sydney merkezine feribotla kolay erişim imkanına sahiptir. Ders sonrasında, okulun hemen yakınındaki açık hava kafelerinden, restoranlarından ve alışveriş bölgelerinden birinde oturarak deniz havasını içinize çekebilirsiniz. Yakın civarda birçok otobüs durağı bulunur ve Manly Wharf’taki feribot sadece yürüyüş mesafesindedir.
Kurslar her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler teknolojik olarak donanımlı sınıflarda yapılmaktadır. Kurs süresi 2 ile 52 hafta arasındadır.
Okulda kablosuz ağ, kütüphane, öğrenci salonu, multimedya laboratuvarı ve bahçesi vardır.
Kaplan kurslarının hepsinin sonunda İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan Sertifikası alırsınız. Ancak birçok kurum; üniversite, vize veya iş başvurularında İngilizce seviyenizi belgeleyen sınav sonuçları istemektedir. Kaplan Dil okulu öğrencilerine IELTS Sınav Hazırlığı, Cambridge Sınav Hazırlığı, TOEFL IBT, GRE ve GMAT sınavları için özel kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Sydney Manly
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, Öğrenci yurdu
AKTİVİTELER:    Sörf
ÜCRET:    Haftalık 360 Avustralya Doları’ndan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Tatilde İngilizce
2. Yoğun İngilizce
3. IELTS Hazırlığı (Yoğun)
4. Yoğun İngilizce Akşam
5. IELTS Hazırlığı Akşam
6. İngilizce + Sörf
7. Cambridge Sınav Hazırlığı
8. Akademik Yıl
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır.