Kaplan International Seattle Downtown

 
YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / ABD
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Kaplan International Seattle Downtown
OKUL TANITIM YAZISI:   Öğrenci dostu olan pöpüler bir şehirde güzel kafeler ve canlı müzik mekanları olan bir şehir. Jimi Hendrix ve Kurt Cobain’i yetiştiren bu şehrin canlı müziğinin keyfini çıkarın. 1962’de Dünya Fuarı için inşa edilen görkemli Space Needle’ın altında canlı kafe hayatında kendinizi kaybedin veya doğaseverseniz kayak, kır yürüyüşü ve rafting yapmak için Cascade Dağları’na gidin. Su kıyısındaki okulumz, Pike Place Market ve Space Needle’a hızlı erişimi olan bir yerdedir. Okula yakın konumda bir çok otobüs, hafif raylı tren ve feribot hizmetleri bulunur.

Kurslar her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler teknolojik olarak donanımlı sınıflarda yapılmaktadır. Kurs süresi 2 ile 52 hafta arasındadır. Okulda kablosuz ağ, kütüphane, öğrenci salonu, multimedya laboratuvarı, ve engelliler için erişim imkanı bulunmaktadır.

Kaplan kurslarının hepsinin sonunda İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan Sertifikası alırsınız. Ancak birçok kurum; üniversite, vize veya iş başvurularında İngilizce seviyenizi belgeleyen sınav sonuçları istemektedir. Kaplan Dil okulu öğrencilerine IELTS Sınav Hazırlığı, Cambridge Sınav Hazırlığı, TOEFL IBT, GRE ve GMAT sınavları için özel kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Seattle Downtown
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, Öğrenci yurdu
AKTİVİTELER:    –
ÜCRET:    Haftalık 415 Dolar’dan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Tatilde İngilizce
2. Genel İngilizce
3. Yoğun İngilizce
4. İş İngilizcesi
5. TOEFL iBT ve Akademik İngilizce
6. KEY (Kaplan İngilizce Yılı)
7. GMAT Hazırlığı
8. GRE Hazırlığı
9. Akademik Yıl
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır.