Kaplan International Philadelphia

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / ABD
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Kaplan International Philadelphia
OKUL TANITIM YAZISI:   Harika bir geçmişe ve kültüre sahip, arkadaş canlısı ve erişimi kolay bir şehirde eğitim için idealdir. Tarih; Birleşik Devletler’in orijinal başkentinin ve Bağımsızlık Bildirisi’nin imzalandığı şehrin arnavut kaldırımlı sokaklarında yatar. Günümüzde ise Philadelphia; birçok ulustan insan, sayısız park alanları ve samimi, konuksever atmosferi olan bir şehir haline gelmiştir. Philadelphia’nın tam kalbinde yer alan okul, Philadelphia City Hall’a kısa bir yürüyüş mesafesindedir ve iki metro durağına birkaç dakika, SEPTA yerel servisine 3 blok uzaklıktadır. Ayrıca kapının hemen önünden birçok otobüs hattı geçer.
Kurslar her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler teknolojik olarak donanımlı sınıflarda yapılmaktadır. Kurs süresi 2 ile 52 hafta arasındadır.
Okulda kablosuz ağ, kütüphane, öğrenci salonu, multimedya laboratuvarı ve engelliler için erişim imkanı bulunmaktadır.
Kaplan kurslarının hepsinin sonunda İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan Sertifikası alırsınız. Ancak birçok kurum; üniversite, vize veya iş başvurularında İngilizce seviyenizi belgeleyen sınav sonuçları istemektedir. Kaplan Dil okulu öğrencilerine IELTS Sınav Hazırlığı, Cambridge Sınav Hazırlığı, TOEFL IBT, GRE ve GMAT sınavları için özel kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Philadelphia
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, Öğrenci yurdu
AKTİVİTELER:    –
ÜCRET:    Haftalık 415 Dolar’dan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Tatilde İngilizce
2. Genel İngilizce
3. Yoğun İngilizce
4. TOEFL iBT ve Akademik İngilizce
5. KEY (Kaplan İngilizce Yılı)
6. GMAT Hazırlığı
7. GRE Hazırlığı
8. Akademik Yıl
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır.