Kaplan International Perth

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / Avustralya
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Kaplan International Perth
OKUL TANITIM YAZISI:   Avustralya’nın batı kıyısının beyaz kumlarında turkuaz suların üzerinden gün batımını izlemek için idealdir. Rahat hayat, güzel yemekler ve güneşli günlerin yanında; dünyanın en iyi plajlarından bazılarının ve gün batımının tadını çıkarın. Perth şehri ve çevre bölgesi; güzel havanın keyfini çıkarmak, yerel doğal koruma alanlarını keşfetmek, yürüyüş, kır gezisi, bisiklet, su sporları veya sayısız diğer birçok aktivite için sayısız fırsat sunar. Alışveriş, restoranlar, tiyatro ve AFL futbol sahasının yakınındaki Kaplan Perth okulu; dünyanın en büyük şehir içi parkı olan Kings Park’a 10 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Okula çok yakın konumda birçok otobüs durağı bulunur.
Kurslar her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler teknolojik olarak donanımlı sınıflarda yapılmaktadır. Kurs süresi 2 ile 52 hafta arasındadır.
Okulda kablosuz ağ, kütüphane, öğrenci salonu ve multimedya laboratuvarı bulunur. Okul aynı zamanda Cambridge sınav merkezidir.
Kaplan kurslarının hepsinin sonunda İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan Sertifikası alırsınız. Ancak birçok kurum; üniversite, vize veya iş başvurularında İngilizce seviyenizi belgeleyen sınav sonuçları istemektedir. Kaplan Dil okulu öğrencilerine IELTS Sınav Hazırlığı, Cambridge Sınav Hazırlığı, TOEFL IBT, GRE ve GMAT sınavları için özel kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Perth
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, Öğrenci yurdu
AKTİVİTELER:    –
ÜCRET:    Haftalık 335 Avustralya Doları’ndan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Tatilde İngilizce
2. Yoğun İngilizce
3. IELTS Hazırlığı (Yoğun)
4. Yoğun İngilizce Akşam
5. IELTS Hazırlığı Akşam
6. İş İngilizcesi
7. Akademik Amaçlar için İngilizce
8. Cambridge Sınav Hazırlığı
9. Akademik Yıl
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır.