Kaplan International Melbourne

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / Avustralya
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Kaplan International Melbourne
OKUL TANITIM YAZISI:   Melbourne ünlü alışveriş ve sanat mekanlarına sahip, kozmopolit ve sportif bir şehirdir. Tarz sahibi, sanatçı ve hareketli Melbourne, Avusturalya’nın en yaratıcı şehirlerinden biri olmakla gurur duyar. Burası para ve altına hücum mimarisinin; ileri sokak sanatları, büyüleyici müzeler ve canlı gece hayatıyla birleşiminden oluşan harika bir yerdir. Okulumuz Melbourne Docklands’ın tam ortasında, birçok mağaza ve restorana yakın konumdadır. Ücretsiz tramvayların düzenli çalışması ve otobüs duraklarının yakın konumu sayesinde şehrin tüm hareketliliğine kolayca erişilebilir.
Kurslar her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler teknolojik olarak donanımlı sınıflarda yapılmaktadır. Kurs süresi 2 ile 52 hafta arasındadır.
Okulda kablosuz ağ, kütüphane, öğrenci salonu, multimedya laboratuvarı ve engelliler için erişim imkanı bulunmaktadır. Okul aynı zamanda Cambridge sınav merkezidir.
Kaplan kurslarının hepsinin sonunda İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan Sertifikası alırsınız. Ancak birçok kurum; üniversite, vize veya iş başvurularında İngilizce seviyenizi belgeleyen sınav sonuçları istemektedir. Kaplan Dil okulu öğrencilerine IELTS Sınav Hazırlığı, Cambridge Sınav Hazırlığı, TOEFL IBT, GRE ve GMAT sınavları için özel kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Melbourne
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, Öğrenci yurdu
AKTİVİTELER:    –
ÜCRET:    Haftalık 335 Avustralya Doları’ndan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Tatilde İngilizce
2. Yoğun İngilizce
3. IELTS Hazırlığı (Yoğun)
4. Yoğun İngilizce Akşam
5. İş İngilizcesi
6. Akademik Amaçlar için İngilizce
7. Cambridge Sınav Hazırlığı
8. Akademik Yıl
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır.