Kaplan International Seattle Highline College

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / ABD
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Kaplan International Seattle Highline College
OKUL TANITIM YAZISI:   Hem kar kayağına hemde şehrin hareketliliğine kolay erişimli, huzurlu ve dinlendirici bir yer. Olympic Dağları’nın baş döndüren manzarasını ve deniz su yollarının güzelliğini izleyin. Şehrin sunduğu gece hayatı, alışveriş, müzeler ve galerilere de kolay erişiminizin olduğu; Seattle’ın güneyindeki huzurlu ve güzel bir kampüste eğitim alma imkanınız var. Okul; Seattle merkezine 30 dakika uzaklıktaki sessiz ve sıcakkanlı banliyö Des Moines’te, 32 hektarlık Higline kampüsündedir; okula yürüyüş mesafesinde otobüs durakları bulunur.

Kurslar her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler teknolojik olarak donanımlı sınıflarda yapılmaktadır. Kurs süresi 2 ile 52 hafta arasındadır. Okulda kablosuz ağ, kütüphane, öğrenci salonu, multimedya laboratuvarı, kafeterya, bahçe/açık hava alanı ve engelliler için erişim imkanı bulunmaktadır.

Kaplan kurslarının hepsinin sonunda İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan Sertifikası alırsınız. Ancak birçok kurum; üniversite, vize veya iş başvurularında İngilizce seviyenizi belgeleyen sınav sonuçları istemektedir. Kaplan Dil okulu öğrencilerine IELTS Sınav Hazırlığı, Cambridge Sınav Hazırlığı, TOEFL IBT, GRE ve GMAT sınavları için özel kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Seattle Highline College
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, Öğrenci yurdu
AKTİVİTELER:    –
ÜCRET:    Haftalık 405 Dolar’dan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Tatilde İngilizce
2. Genel İngilizce
3. Yoğun İngilizce
4. KEY (Kaplan İngilizce Yılı)
5. Akademik Yıl
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır.