Kaplan International Brisbane

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / Avustralya
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Kaplan International Brisbane
OKUL TANITIM YAZISI:   Brisbane güzel doğal manzaralara sahip modern ve uluslararası bir şehirdir. Seyahat ve eğitim merkezi olan Brisbane, giderek artan festivaller ve spor etkinlikleriyle dolu yeşil bir şehirdir. Harika iklimin tadını çıkarın ve nehirde feribot turuna katılarak, Brisbane’in dünya standartlarında galerilerine ve eğlencesine ev sahipliği yapan South Bank’i keşfedin veya Moreton Adası’na giderek balinaları, kaplumbağaları ve yunusları izleyin. Okul şehrin eteklerindeki Spring Hill’dedir ve Brisbane’in ana bölgelerine kolay erişimi vardır; okulun yakınlarında otobüs durakları ve tren istasyonu bulunur.
Kurslar her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler teknolojik olarak donanımlı sınıflarda yapılmaktadır. Kurs süresi 2 ile 52 hafta arasındadır.
Okulda kablosuz ağ, kütüphane, öğrenci salonu, multimedya laboratuvarı ve bahçe/açık hava alanı bulunmaktadır.
Kaplan kurslarının hepsinin sonunda İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan Sertifikası alırsınız. Ancak birçok kurum; üniversite, vize veya iş başvurularında İngilizce seviyenizi belgeleyen sınav sonuçları istemektedir. Kaplan Dil okulu öğrencilerine IELTS Sınav Hazırlığı, Cambridge Sınav Hazırlığı, TOEFL IBT, GRE ve GMAT sınavları için özel kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Brisbane
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, Öğrenci yurdu
AKTİVİTELER:    –
ÜCRET:    Haftalık 315 Avustralya Doları’ndan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Tatilde İngilizce
2. Yoğun İngilizce
3. IELTS Hazırlığı (Yoğun)
4. Akademik Amaçlar için İngilizce
5. Cambridge Sınav Hazırlığı
6. Akademik Yıl
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır.