Kaplan International Bath

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / İngiltere
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Kaplan International
OKUL TANITIM YAZISI:   Zengin Roma tarihi ve kültürüne sahip küçük bir şehri keşfetmek için idealdir. Ünlü termal hamamlar, Kaplan Bath okulundan kısa bir yürüyüş mesafesinde yer alır. Şehir; küçük olmasına rağmen harika manzaralara ve muhteşem mimariye sahiptir. Yazar Jane Austen’e yıllar boyunca ev sahipliği yapmasının ve tarihi açıdan zengin olmasının yanında kulüpleri, kafeleri ve butik dükkanlarıyla modern hayata da sahiptir. Okul Bath şehir merkezine bir dakikadan kısa mesafededir; geniş otobüs ağı ve şehrin erişilebilirliği çevre gezilerini son derece kolaylaştırır.
Kurslar her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler teknolojik olarak donanımlı sınıflarda yapılmaktadır. Kurs süresi 2 ile 52 hafta arasındadır.
Okulda kablosuz ağ, kütüphane, öğrenci salonu, multimedya laboratuvarı ve açık hava alanı bulunmaktadır.
Kaplan kurslarının hepsinin sonunda İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan Sertifikası alırsınız. Ancak birçok kurum; üniversite, vize veya iş başvurularında İngilizce seviyenizi belgeleyen sınav sonuçları istemektedir. Kaplan Dil okulu öğrencilerine IELTS Sınav Hazırlığı, Cambridge Sınav Hazırlığı, TOEFL IBT, GRE ve GMAT sınavları için özel kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Bath
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, yurt konaklama
AKTİVİTELER:    –
ÜCRET:    Haftalık 255 Pound’dan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Tatilde İngilizce
2. Genel İngilizce
3. Yoğun İngilizce
4. İş İngilizcesi
5. IELTS Hazırlığı
6. 40 Yaş Üstü Program
7. Akademik Yıl
8. KEY (Kaplan İngilizce Yılı)
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır