Kaplan International Adelaide

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / Avustralya
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Kaplan International Adelaide
OKUL TANITIM YAZISI:   Güney Avustralya’nın güneşli kıyılarının tadını çıkarabileceğiniz küçük ve sakin bir şehir. Adelaide, çok kültürlü yapısı, neredeyse hiç bitmeyen festival kutlamaları, etkinlikleri ve zarif havalı tarzıyla sevilir. Şehrin harika müzik sahneleri ve açık, havadar mekanları, rahatlatıcı yürüyüşler ve keşifler için birçok fırsat sunar. Okul Adelaide’nin hareketli ticaret bölgesinin tam kalbinde; merkez tren istasyonun hemen yanında yer alır.
Kurslar her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler teknolojik olarak donanımlı sınıflarda yapılmaktadır. Kurs süresi 2 ile 52 hafta arasındadır.
Okulda kablosuz ağ, kütüphane, öğrenci salonu, multimedya laboratuvarı bulunmaktadır.
Kaplan kurslarının hepsinin sonunda İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan Sertifikası alırsınız. Ancak birçok kurum; üniversite, vize veya iş başvurularında İngilizce seviyenizi belgeleyen sınav sonuçları istemektedir. Kaplan Dil okulu öğrencilerine IELTS Sınav Hazırlığı, Cambridge Sınav Hazırlığı, TOEFL IBT, GRE ve GMAT sınavları için özel kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Adelaide
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, Öğrenci yurdu
AKTİVİTELER:    –
ÜCRET:    Haftalık 315 Avustralya Doları’ndan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Tatilde İngilizce
2. Yoğun İngilizce
3. IELTS Hazırlığı (Yoğun)
4. Akademik Amaçlar için İngilizce
5. Cambridge Sınav Hazırlığı
6. Akademik Yıl
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır.