Kaplan International Edinburgh

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / İskoçya
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Kaplan International Edinburgh
OKUL TANITIM YAZISI:   Tarihi ve kültürü, açık hava aktiviteleri ve doğa ile birleştirmek için idealdir. İskoçya’nın büyüleyen başkentinin duvaları içinde yıl boyu festivalleri ve tarihi gelenekleri bulacaksınız. Şehrin güzelliğinin yanında kozmopolit bir kültür ve sıradışı bir eğitimin saygınlığı da vardır. Duvarların ötesinde ise İskoçya’nın nefes kesen dağları ve kırsalları uzaklara kadar uzanır. Merkezi konumdaki okulumuz; şehrin ana alışveriş bölgesi ve birçok otobüsün kalkış noktası olan Princes Caddesi’ne yürüyerek beşk dakika uzaklıktadır.
Kurslar her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler teknolojik olarak donanımlı sınıflarda yapılmaktadır. Kurs süresi 2 ile 52 hafta arasındadır.
Okulda kablosuz ağ, kütüphane, öğrenci salonu, multimedya laboratuvarı , kafeterya, açık hava alanı ve engelliler için erişim imkanı bulunmaktadır.
Kaplan kurslarının hepsinin sonunda İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan Sertifikası alırsınız. Ancak birçok kurum; üniversite, vize veya iş başvurularında İngilizce seviyenizi belgeleyen sınav sonuçları istemektedir. Kaplan Dil okulu öğrencilerine IELTS Sınav Hazırlığı, Cambridge Sınav Hazırlığı, TOEFL IBT, GRE ve GMAT sınavları için özel kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Edinburgh
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, Öğrenci yurdu
AKTİVİTELER:    –
ÜCRET:    Haftalık 230 Pound’dan başlayan fiyatlarla
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Tatilde İngilizce
2. Genel İngilizce
3. Yoğun İngilizce
4. İş İngilizcesi
5. IELTS Hazırlığı
6. Cambridge Sınav Hazırlığı
7. Akademik Yıl
8. KEY (Kaplan İngilizce Yılı)
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır