EC Oxford

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / İngiltere
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: EC Oxford
OKUL TANITIM YAZISI:  

Oxford, dünya çapında İngilizce konuşulan dünyanın en eski üniversitesi Oxford Üniversitesi’nin evi olarak bilinir. Oxford, üniversitenin güzel kolejlerine ve müzelerine ek olarak heyecan verici bir restoranlar, kafeler, çeşit çeşit mağazalar ve eğlence merkezleri sunuyor. Bu antik ve büyüleyici şehrin kalbinde havadar, ferah ve son derece modern EC Oxford okulunu bulacaksınız. Kısa İngilizce kursu ve uzun süreli çalışma için ideal olan bu güzel okulda her zaman konfor, hoş bir atmosfer ve mükemmel bir öğrenim ortamı bulacaksınız.v

EC Oxford okulunda öğrencilerin ücretsiz olarak kullanabileceği ücretsiz Wi-Fi, kütüphane, çalışma odaları, ortak kullanım alanları ve mutfak vardır. Okulda 15 adet moderm ekipmanlarla donatılmış sınıf ve 17 öğrenci bilgisayarı bulunmaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir ve ortalama sınıf yoğunluğu 12 öğrencidir. Merkez öğrencilerine kurs materyallerini ücretsiz olarak vermektedir.

Okul öğrencilerine ücretli ve ücretsiz olarak geziler düzenlemektedir. Parkta yapılan piknikler, yürüyüş turları, dicso, film geceleri ücretsiz aktivitelerden bazılarıdır. Dilerseniz Londra, Stonehenge, WB Studios, Manchester, Ireland, Brighton, Paris gibi yerlere yapılan ücretli gezilere katılabilirsiniz.

TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:   Cambridge
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, yurt konaklama
AKTİVİTELER:    Sosyal etkinlikler ve geziler
ÜCRET:    Haftalık 275 Pound’dan başlayan fiyatlarla
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Genel İngilizce
2. Yoğun İngilizce
3. İş İngilizcesi
4. Akademik Sömestir / Yıl
5. Yoğun Akademik Sömestir / Yıl
6. IELTS Sınav Hazırlığı
7. Bire bir İngilizce
KONAKLAMA: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
AKTİVİTELER: Ek ücret ile haftalık sosyal aktiviteler ve geziler.