EC Malta

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / Malta
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: EC Malta
OKUL TANITIM YAZISI:   Küçük ve keşfetmesi kolay olan Malta, İngilizce öğrenmek için sevimli ve dostça bir yerdir. Malta, bir çok kişi için Akdeniz’in mücevheri olarak bilinir. Sayısız plajları ve kristal-mavi denizleri dinlenmek ve eğlenmek için mükemmel bir yerdir.EC Malta, küçük bir körfezin etrafında inşa edilmiş ve uluslararası ISO 9001 kalite akreditasyonuna sahip birkaç İngilizce dil okulundan biri olan büyüleyici bir turizm merkezi olan St. Julian’s’da yer almaktadır. Okul, aydınlık, modern ve yıl boyunca etkinlikle uğraşıyor. Profesyonel, güler yüzlü EC personeli sizin ihtiyaçlarınıza ve amacınıza ulaşmak için ihtiyacınız olan tüm yardım, rehberlik ve teşviki sağlayacaktır.
EC Malta okulunda öğrencilerin ücretsiz olarak kullanabileceği ücretsiz Wi-Fi, kütüphane, çalışma odaları, kafe, teras ve ortak kullanım alanları vardır. Okulda 42 adet moderm ekipmanlarla donatılmış sınıf ve 15 öğrenci bilgisayarı bulunmaktadır. Sınıflar en fazla 12 kişiliktir ve ortalama sınıf yoğunluğu 10 öğrencidir. Merkez öğrencilerine kurs materyallerini ve plaj üyeliğini ücretsiz olarak vermektedir. Okuldaki Türk öğrenci yoğunluğu %8’dir. Dilerseniz ücretsiz olarak sunulan konuşma grupları, gramer geliştirme gibi atölye çalışmalarına katılabilirsiniz.
Okul öğrencilerine ücretli ve ücretsiz olarak geziler düzenlemektedir. Karaoke geceleri, partiler, yerel marketlere yapılan geziler gibi ücretsiz aktivitelere katılabilirsiniz. Dilerseniz Comino ve Gozo adalarına yapılan ücretli gezilere katılabilirsiniz.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:   Malta, St. Julians
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, yurt konaklama
AKTİVİTELER:    Sosyal etkinlikler ve geziler
ÜCRET:    Haftalık 205 Euro’dan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Genel İngilizce
2. Yoğun İngilizce
3. İş İngilizcesi
4. Akademik Sömestir / Yıl
5. Yoğun Akademik Sömestir / Yıl
6. Cambridge Sınav Hazırlığı
7. IELTS Sınav Hazırlığı
8. TOEFL Sınav Hazırlığı
9. Bire bir İngilizce
10. Mini Group
11. Business Mini Group
12. Club 50+
KONAKLAMA: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
AKTİVİTELER: Ek ücret ile haftalık sosyal aktiviteler ve geziler.