Kaplan International Cambridge

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+/ İngiltere
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Kaplan International Cambridge
OKUL TANITIM YAZISI:   Akademik saygınlığı ile bilinen güzel bir şehirde eğitim almak için idealdir. Dünyanın en büyük ve en ünlü üniversite şehirlerinden birinde, eğitim cennetinde okuma imkanı sunar. Cam nehri kıyısında kurulan sakin ve zarif Cambridge, bisiklet kullanmak için idealdir; ayrıca birçok canlı müzik ve komedi gösterilerine ev sahipliği yapar. İngiliz barında öğle yemeği sanatını keşfetmek için ideal bir yerdir! Okul, şehir merkezine otobüsle on dakika mesafede huzurlu bir bölgede yer alır; okulun hemen yanında otobüs durağı vardır.
Kurslar her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler teknolojik olarak donanımlı sınıflarda yapılmaktadır. Kurs süresi 2 ile 52 hafta arasındadır.
Okulda kablosuz ağ, kafeterya, açık hava alanı bulunmaktadır.
Kaplan kurslarının hepsinin sonunda İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan Sertifikası alırsınız. Ancak birçok kurum; üniversite, vize veya iş başvurularında İngilizce seviyenizi belgeleyen sınav sonuçları istemektedir. Kaplan Dil okulu öğrencilerine IELTS Sınav Hazırlığı, Cambridge Sınav Hazırlığı, TOEFL IBT, GRE ve GMAT sınavları için özel kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Cambridge
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, Öğrenci Yurdu
AKTİVİTELER:    –
ÜCRET:    Haftalık 255 Pound’dan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Tatilde İngilizce
2. Genel İngilizce
3. Yoğun İngilizce
4. İş İngilizcesi
5. IELTS Hazırlığı
6. Cambridge Sınav Hazırlığı
7. Akademik yıl
8. KEY (Kaplan İngilizce Yılı)
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır