Kaplan International Bournemouth

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / İngiltere
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Kaplan International Bournemouth
OKUL TANITIM YAZISI:   Göz kamaştıran deniz manzaralarıyla, hareketli ve canlı sosyal hayatı ile idealdir. Kozmopolit çeşitlilikte mağazalar, restoranlar, eğlence ve aktiviteler ile dolu 10 kilometrelik kumsalları keşfesin. Bournemouth sürekli olarak İngiltere’nin en iyi kıyı bölgesi olarak seçilir ve harika manzaralara sahip kırsallarla çevrilmiştir. Okul şehir merkezinden ve plajdan otobüsle beş dakika uzaklıktaki Westbourne’da yer alır, okulun hemen önünde bir otobüs durağı bulunur.
Kurslar her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler teknolojik olarak donanımlı sınıflarda yapılmaktadır. Kurs süresi 2 ile 52 hafta arasındadır.
Okulda kablosuz ağ, kütüphane, öğrenci salonu, multimedya laboratuvarı ve açık hava alanı bulunur.
Kaplan kurslarının hepsinin sonunda İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan Sertifikası alırsınız. Ancak birçok kurum; üniversite, vize veya iş başvurularında İngilizce seviyenizi belgeleyen sınav sonuçları istemektedir. Kaplan Dil okulu öğrencilerine IELTS Sınav Hazırlığı, Cambridge Sınav Hazırlığı, TOEFL IBT, GRE ve GMAT sınavları için özel kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Bournemouth
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, Öğrenci Yurdu
AKTİVİTELER:    –
ÜCRET:    Haftalık 230 Pound’dan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Tatilde İngilizce
2. Genel İngilizce
3. Yoğun İngilizce
4. İş İngilizcesi
5. IELTS Hazırlığı
6. Akademik yıl
7. KEY (Kaplan İngilizce Yılı)
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır