HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

ALDA Yurtdışı Eğitim, yurtdışında alınan eğitimin önemini önce kendi çocuklarında deneyimleyip, kanıtlamış olan Ayşe Özsalan’ın bu deneyimini diğer kişilere de aktarmak istemesi neticesinde doğdu. Önce iyi eğitim ve iyi insan odaklı başlayan yolculuğumuz, bugün halen büyüyerek devam ediyor.

Zaman içerisinde gelişerek yurtdışı yaz okulları deneyimimize, yurtdışı dil okullarını, üniversite ve yüksek lisans programlarını da katarak büyümemizi sürdürdük. Bu doğrultuda öğrencilere iyi bir eğitim kazandırmanın yanı sıra unutamayacakları deneyimler yaşatmayı da ilke edindik.

Yurtdışında eğitim almak isteyen herkes için bu kararı vermenin kolay bir süreç olmadığını biliyoruz. Danışanlarımıza en doğru ve güncel bilgileri aktarıyor; okul başvurusu, kayıt, vize, seyahat, konaklama gibi aşamaları bizimle tanıştıkları andan itibaren onlar adına yöneterek; doğru eğitimi en uygun şekilde almalarını sağlıyoruz.

Ekibimiz:

Efe Pedal:

İzmir doğumlu Efe Pedal, eğitim hayatına Özel Piri Reis İlköğretim Okulu’nda başladı. İzmir Saint Joseph Fransız Lisesi fen bölümünün ardından, Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nden mezun oldu. Eğitimine 2014 yılında mühendislik alanında dünya çapında 21. sırada yer alan Hong Kong University of Science and Technology’de Engineering Enterprise Management master programında devam etti. Alda Yurtdışı Eğitim’de Yurtdışı Eğitim Danışmanı görevini üstleniyor.

Aral Özsalan:

Anaokulundan itibaren İngilizce eğitim gören Aral Özsalan, lise eğitimini İzmir Saint Joseph Fransız Lisesi’nde tamamladı. Özsalan, bu süreçte her yıl İngiltere ve Amerika’da yaz okullarına katıldı. Üniversite hayatında Alda’da çalışmaya başlayan Aral Özsalan, Yaşar Üniversitesi Mütercim Tercümanlık Bölümü’nü dördüncülükle bitirdi. İzmir doğumlu Özsalan, halen Alda Yurtdışı Eğitim’de Yurtdışı Eğitim Danışmanı görevini üstleniyor.