Valencia – Summer Camp

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 13-18 Yaş / İspanya
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Valencia – Summer Camp
OKUL TANITIM YAZISI:  

İspanya’nın Rönesans’a ait kültürel değişimlerini yaşamış, Akdeniz kıyısında bulunan 800,000 nüfuslu Valencia, İspanya’nın 3. büyük şehridir. Bozulmamış sahilleri, geniş yürüyüş alanları, mimarisi, güneşli havası ile Valencia kampı, öğrenciler için harika bir bölgedir, sahile yürüme uzaklığındadır. 200 öğrenci kapasiteli kampın % 40’ı İspanyol öğrencidir.

Haftada 20 ders İspanyolca eğitimi. Aktiviteler; Müzik, tiyatro, el sanatları, yemek pişirme, dans, flamenco, basketbol, voleybol, futbol, beyzbol, yüzme, okçuluk, badminton, hokey, gibi çeşitli sporlar; hazine avcılığı, geleneksel kamp oyunları, tema geceleri – kovboy ve kızılderililer, ortaçağ gibi – kamp diskosu ve dans gibi aktiviteler. Geziler; kampüslerin yerine göre Toledo, Avila, Salamanca, Seville, Granada, Tarifa, Segovia, Alicante, Sagunto ve Portekiz’e geziler düzenlenir. Workshoplar; Açık hava sporları, Müzik ve Perküsyon, Gazetecilik, Sanat ve El Sanatları, Dans, Flamenco, Tiyatro, İlk Yardım (Hayat Kurtarma), Sirk ve Hokkabazlık, Yemek Pişirme gibidir.

TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Valencia
YAŞ GRUBU:    13-18 Yaş
KONAKLAMA:    Kampüs Konaklama
AKTİVİTELER:    Müzik, tiyatro, el sanatları, yemek pişirme, dans, flamenco, basketbol, voleybol, futbol, beyzbol, yüzme, okçuluk, badminton, hokey, gibi çeşitli sporlar; hazine avcılığı, geleneksel kamp oyunları, tema geceleri – kovboy ve kızılderililer, ortaçağ gibi – kamp diskosu ve dans
KONAKLAMA: Odalar 3 kişiliktir ve banyo tuvaletler odaya özeldir. İnternet bağlantısı ve klima bulunur. Yelken sporu ekstra ücretle alınabilir.