Sprachcaffe Playa Del Carmen

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / Meksika
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Sprachcaffe Playa Del Carmen
OKUL TANITIM YAZISI:   Meksika’daki İspanyolca dil okulumuz Playa Del Carmen’dedir. Beyaz kumsalları, uzun palmiyeleri, inanılmaz Latin Amerika atmosferine sahip, yerel halk ve ziyaretçileri büyüleyen bu sahil şehrini keşfedin! Böyle bir ortamda İspanyolca öğrenmek neredeyse çaba gerektirmiyor!

Playa Del Carmen’de İspanyolca kurslarımız doğal ortamında verilmektedir. Playa Del Carmen’de Sprachcafe İspanyolca kurslarına katılın ve Meksika’yı keşfedin! Yurtdışı eğitim programlarımız çeşitli ve herkes için uygun kurslar sunar. İster yaz tatilinizde 2 haftalık dil kursuna katılın ya da isterseniz yoğun ya da bire bir kurslarımıza, Playa del Carmen’de kendinize göre bir program mutlaka bulabilirsiniz.

Playa Del Carmen, Meksika’nın doğu kıyılarında, birçok Maya Piramidi’nin bulunduğu Yucatan Yarımadası’ndadır. Burası Karayip Denizi’nin kıyısındadır ve hem kültürel bir çeşitlilik sunar, hem de tamamen dinlenebileceğiniz bir yerdir.

Playa del Carmen oldukça çeşitli su sporları sunmaktadır: Rviera Maya’da katılabileceğiniz sayısız su sporlarından birkaçı yelkencilik, sörf, şnorkel, dalış ve su kayağıdır. Playa Carmen, Sprachcaffe İspanyolca dil kurslarından birine katılırken bu muazzam güzellikteki şehri keşfetmenin tadını çıkarın!
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Meksika, Playa Del Carmen
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, yurt konaklama
AKTİVİTELER:    Sosyal etkinlikler ve geziler
ÜCRET:    Haftalık 160 Dolar’dan başlayan fiyatlarla
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Genel İspanyolca
2. Yoğun İspanyolca
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır.