Sprachcaffe Montreal

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / Kanada
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Sprachcaffe Montreal
OKUL TANITIM YAZISI:   Dil okulumuz, Montreal şehir merkezinin yakınında kurulmuştur. Montreal, Kuzey Amerika’nın en özel şehirlerinden biridir ve bilindiği gibi iki dil birden konuşulur, bu nedenle İngilizce veya Fransızca ya da her ikisini de aynı anda öğrenebilirsiniz. Şehir Avrupa kültürü, mimari, doğal güzellik ve uluslararası festivaller ile doludur. Montreal, eğlence ve zevke düşkünlüğü ile ziyaretçilerin ilgisini çeken Kanada’nın ikinci büyük şehridir. Montreal’in çok kültürlü özellikleri “dil, kültür, macera” deneyimi için gerçekten ideal bir yer yapar.

Tarihi binalar, kiliseler ve günümüz modern gökdelenleri ile karışık bir şehir olması Montreal’i gerçekten eşsiz bir şehir yapar. Sadece eski ve yeni mimarisinin karışımı ile güzel bir şehir değildir, şehir caz, görsel sanatlar, tiyatro, müzik ve dans ile de canlıdır. Montreal, yaz aylarında, kent merkezinde devamlı olarak festival ve geçitlere ev sahipiliği yapar, bunlardan en büyüğü olan “Sadece Gülmek İçin” komedi festivalidir.

Fransızca dil kursunuz sırasında Montreal’i daha fazla keşfetmek için kesinlikle zaman ayırmalısınız, çünkü bu harika şehir herkes için uygun birşey sunar. Eski Montreal’in taş sokaklarında yürüyün ve muhteşem mimarinin tadını çıkarın. Eğer sanat ve kültür ile ilgileniyorsanız, galeriler ve müzeler için geniş yelpazeden memnun olacaksınız.

Montreal’deki fantastik Fransızca dil kurslarımızdan birine kayıt yaptırın ve iki dil konuşulan şehrin sesini dinleyin, sokakta insanlar doğal olarak karışık bir şekilde İngilizce ve Fransızca konuşuyor. Farklı uluslardan ve dillerden bir karışım Montreal’i çok kültürlü ve yurtdışında Fransızca programları açısından ideal bir yer yapar.
Montreal okulumuzda, etkili Fransızca kursları sırasında dil becerilerinizi hızlıca geliştirebilir ve sürdürülebilirsiniz. Montreal dil okulumuzda Yarı Yoğun veya Yoğun Fransızca kursları sunuyoruz.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Kanada, Montreal
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, yurt konaklama
AKTİVİTELER:    Sosyal etkinlikler ve geziler
ÜCRET:    Haftalık 260 Kanada Doları’ndan başlayan fiyatlarla
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Genel Fransızca
2. Yoğun Fransızca
3. Uzun Dönem Fransızca (Minimum 6 ay)
4. 1’e 1
KONAKLAMA: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur
AKTİVİTELER: Ek ücret ile haftalık sosyal aktiviteler ve geziler