Marbella – Summer Camp

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 13-18 Yaş / İspanya
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Marbella – Summer Camp
OKUL TANITIM YAZISI:  

Marbella merkezinden 8 km, plaja 15 dakika uzaklıkta, 38.000 metrekare alanda kurulmuş olan kampüs, çam ağaçları ile çevrilidir. Kampüste, büyük bir yüzme havuzu, spor alanları, duvar tenisi kortu, 2 futbol alanı, basketbol, hentbol kortları, binicilik okulu, minik bir çiftlik ve oyun alanları bulunmaktadır. 220 öğrenci kapasiteli kampın % 60’ı İspanyol öğrencilerden oluşur. Öğrenciler, Marbella&Costa del Sol bölgesinin birçok avantajından faydalanırlar. Seville, Granada, Tarifa ve Ronda, Puerto Banús, Mijas, Sierra de las Nieves gibi bölgelere geziler düzenlenir. Futbol, golf, at binme, yüzme ve tenis gibi sporlar yapılır.

Haftada 20 ders İspanyolca eğitimi. Aktiviteler; Müzik, tiyatro, el sanatları, yemek pişirme, dans, flamenco, basketbol, voleybol, futbol, beyzbol, yüzme, okçuluk, badminton, hokey, gibi çeşitli sporlar; hazine avcılığı, geleneksel kamp oyunları, tema geceleri – kovboy ve kızılderililer, ortaçağ gibi – kamp diskosu ve dans gibi aktiviteler. Geziler; kampüslerin yerine göre Toledo, Avila, Salamanca, Seville, Granada, Tarifa, Segovia, Alicante, Sagunto ve Portekiz’e geziler düzenlenir. Workshoplar; Açık hava sporları, Müzik ve Perküsyon, Gazetecilik, Sanat ve El Sanatları, Dans, Flamenco, Tiyatro, İlk Yardım (Hayat Kurtarma), Sirk ve Hokkabazlık, Yemek Pişirme gibidir.

TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Marbella
YAŞ GRUBU:    13-18 Yaş
KONAKLAMA:    Kampüs Konaklama
AKTİVİTELER:    Müzik, tiyatro, el sanatları, yemek pişirme, dans, flamenco, basketbol, voleybol, futbol, beyzbol, yüzme, okçuluk, badminton, hokey, gibi çeşitli sporlar; hazine avcılığı, geleneksel kamp oyunları, tema geceleri – kovboy ve kızılderililer, ortaçağ gibi – kamp diskosu ve dans
KONAKLAMA: 8 – 12 öğrencinin paylaştığı yatakhaneler şeklindedir. Her yatak odasında bir danışman da konaklar, duşlar ayrı yerdedir.