Malaga – Summer Camp

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 11-18 Yaş / İspanya
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Malaga – Summer Camp
OKUL TANITIM YAZISI:  

Akdeniz kıyılarının sağında yer alan şehir Marbella, Granada, Cordoba ve Seville’in komşularıdır. 3 yy’a ait Romalılardan kalan amfi tiyatro, 6. yy’dan kalma Müslümanlara özgü kalıntılar ve 8. yy’a ait katedralleri Malaga’da bulabilirsiniz. Yaz kampı sahile sadece yürüme uzaklığında bulunan Unamuno okulundadır. Kampüste öğrencilerin ortak oturdukları alan, çalışma odaları, spor salonu, bilgisayar laboratuvarı bulunmaktadır ve sahilden sadece yürüme uzaklığındadır. 170 öğrenci kapasiteli kampta öğrencilerin % 40’ı İspanyol’dur. Futbol, basketbol ve duvar tenisi (paddleball) yapılan sporlar arasındadır. Programda Seville, Granada, Tarifa ve Ronda’yı kapsayan tam gün geziler, Puerto Banus, Mijas, Gerona, Dali Müzesi, Marbella ve Botanik Bahçesi gezileri ise yarım gün aktiviteleri arasındadır.

Haftada 20 ders İspanyolca eğitimi. Aktiviteler; Müzik, tiyatro, el sanatları, yemek pişirme, dans, flamenco, basketbol, voleybol, futbol, beyzbol, yüzme, okçuluk, badminton, hokey, gibi çeşitli sporlar; hazine avcılığı, geleneksel kamp oyunları, tema geceleri – kovboy ve kızılderililer, ortaçağ gibi – kamp diskosu ve dans gibi aktiviteler. Geziler; kampüslerin yerine göre Toledo, Avila, Salamanca, Seville, Granada, Tarifa, Segovia, Alicante, Sagunto ve Portekiz’e geziler düzenlenir. Workshoplar; Açık hava sporları, Müzik ve Perküsyon, Gazetecilik, Sanat ve El Sanatları, Dans, Flamenco, Tiyatro, İlk Yardım (Hayat Kurtarma), Sirk ve Hokkabazlık, Yemek Pişirme gibidir.

TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Malaga
YAŞ GRUBU:    11-18 Yaş
KONAKLAMA:    Kampüs Konaklama
AKTİVİTELER:    Müzik, tiyatro, el sanatları, yemek pişirme, dans, flamenco, basketbol, voleybol, futbol, beyzbol, yüzme, okçuluk, badminton, hokey, gibi çeşitli sporlar; hazine avcılığı, geleneksel kamp oyunları, tema geceleri – kovboy ve kızılderililer, ortaçağ gibi – kamp diskosu ve dans
KONAKLAMA: Kampüste, tek, çift ve üç kişilik odalarda tam pansiyondur. Tüm odalarda tuvalet, banyo ve klima bulunmaktadır.