Madrid – Summer Camp

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 5-18 Yaş / İspanya
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Madrid – Summer Camp
OKUL TANITIM YAZISI:  

Eğitimler, Madrid’in en prestijli üniversitelerden Francisco de Vitoria’dadır. Ağaç ve yeşilliklerle kaplı olan kampüs, Madrid’in dışındaki Carretera Pozuelo – Majadahonda merkezine 2 km. uzaklıktadır. Futbol alanları, tenis kortları, basketbol ve birçok spora yönelik kortlar bulunmaktadır. Kampın yakınında bulunan yüzme havuzuna haftada 3 kez otobüs ile öğrencileri götürürler. 120 – 180 öğrenci kapasiteli okulun % 40’ı İspanyol öğrencilerden oluşur. Futbol, basketbol, kürek, at binme, tenis gibi sporlar yapılır.

Haftada 20 ders İspanyolca eğitimi. Aktiviteler; Müzik, tiyatro, el sanatları, yemek pişirme, dans, flamenco, basketbol, voleybol, futbol, beyzbol, yüzme, okçuluk, badminton, hokey, gibi çeşitli sporlar; hazine avcılığı, geleneksel kamp oyunları, tema geceleri – kovboy ve kızılderililer, ortaçağ gibi – kamp diskosu ve dans gibi aktiviteler. Geziler; kampüslerin yerine göre Toledo, Avila, Salamanca, Seville, Granada, Tarifa, Segovia, Alicante, Sagunto ve Portekiz’e geziler düzenlenir. Workshoplar; Açık hava sporları, Müzik ve Perküsyon, Gazetecilik, Sanat ve El Sanatları, Dans, Flamenco, Tiyatro, İlk Yardım (Hayat Kurtarma), Sirk ve Hokkabazlık, Yemek Pişirme gibidir.

TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Berlin
YAŞ GRUBU:    5-18 Yaş
KONAKLAMA:    Kampüs Konaklama
AKTİVİTELER:    Müzik, tiyatro, el sanatları, yemek pişirme, dans, flamenco, basketbol, voleybol, futbol, beyzbol, yüzme, okçuluk, badminton, hokey, gibi çeşitli sporlar; hazine avcılığı, geleneksel kamp oyunları, tema geceleri – kovboy ve kızılderililer, ortaçağ gibi – kamp diskosu ve dans
KONAKLAMA: Okulun kampüsünde tek veya çift kişilik özel banyo – tuvaletli odalarında tam pansiyon şeklindedir.