Kaplan International Los Angeles Westwood

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / ABD
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Kaplan International Los Angeles Westwood
OKUL TANITIM YAZISI:   Sayısız açık hava aktivitesi ve ünlüleri görme şansı ile şehrin parıltı ve cazibesini yaşama imkanı sunar. Hollywood, Beverly Hills ve Los Angeles’ın en göz alıcı yerlerinin yanında eğitim alma şansı. Hemen köşedeki University of California Los Angeles kampüsüne dünyanın her yerinden akın eden öğrencilerin arasına karışacaksınız. Okulun bulunduğu samimi Westwood Kasabası; gezmeniz gereken ve ünlüleri görebileceğiniz bir yerdir ve Beverly Hills’ten sadece on dakika uzaklıktadır. Birkaç dakikalık yürüyüş mesafesinde birçok otobüs durağı bulunur.
Kurslar her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler teknolojik olarak donanımlı sınıflarda yapılmaktadır. Kurs süresi 2 ile 52 hafta arasındadır.
Okulda kablosuz ağ, kütüphane, öğrenci salonu, multimedya laboratuvarı, bahçe/açık hava alanı ve engelliler için erişim imkanı bulunmaktadır.
Kaplan kurslarının hepsinin sonunda İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan Sertifikası alırsınız. Ancak birçok kurum; üniversite, vize veya iş başvurularında İngilizce seviyenizi belgeleyen sınav sonuçları istemektedir. Kaplan Dil okulu öğrencilerine IELTS Sınav Hazırlığı, Cambridge Sınav Hazırlığı, TOEFL IBT, GRE ve GMAT sınavları için özel kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Los Angeles Westwood
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, Öğrenci yurdu
AKTİVİTELER:    –
ÜCRET:    Haftalık 415 Dolar’dan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Tatilde İngilizce
2. Genel İngilizce
3. Yoğun İngilizce
4. İş İngilizcesi
5. TOEFL iBT ve Akademik İngilizce
6. KEY (Kaplan İngilizce Yılı)
7. GMAT Hazırlığı
8. GRE Hazırlığı
9. Akademik Yıl
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır.