Londra – Goldsmith’s College

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 12-17 Yaş / İngiltere
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Londra – Goldsmith’s College
OKUL TANITIM YAZISI:  

Londra’nın güneydoğusunda, New Cross Bölgesi’nde yer alan okul, 1891 yılında kurulmuştur ve günümüzde Londra Üniversitesi’ne bağlıdır. Kraliçenin torununu ve daha birçok ünlü sanatçıyı yetiştirmiştir ve yetiştirmeye devam etmektedir. Tarihi Greenwich şehrine 2 km ve Londra merkeze trenle 15 dakika uzaklıktadır. Okulumuzda, profesyonel ve tecrübeli eğitim kadrosu ve diğer aktivitelerde de kendi konularında uzman eğitmenler; öğrencilerimize, eğlenerek yabancı dillerini geliştirme fırsatı sunmaktadırlar. Yoğun Londra gezi programı sayesinde, Londra daha yakından tanıtılmakta ve İngiltere’ nin diğer önemli turistik yerleri de ziyaret edilmektedir.

Program; haftada 20 ders İngilizce eğitimi, 3 tam gün gezileri; Buckingham Palace, Westminster Abbey, Big Ben, Trafalgar Square, Londra Kulesi, Brighton, Cambridge Kings Koleji gibidir. Haftada 3 gün yapılan yarım gün gezileri ise Londra, Ulusal Galer ve Canary Wharf şehirlerine yapılır.

TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Londra
YAŞ GRUBU:    12-17 Yaş
KONAKLAMA:    Kampüs Konaklama
AKTİVİTELER:    Spor Aktiviteleri, Sanatsal Etkinlikler, Geziler
KONAKLAMA: 600 öğrenci kapasiteli kampüsün içerisinde ki 6 – 7 daireden oluşan apartmanlarda tek kişilik odalarda tam pansiyon şeklindedir.