Kaplan International Londra Covent Garden

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / İngiltere
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Kaplan International Londra Covent Garden
OKUL TANITIM YAZISI:   Covent Garden okulundan dışarı adım attığınızda dünyanın en simgeleşmiş ve tarihi şehirlerinden birinin içindesiniz. İnanılmaz yerler, büyüleyici hikayeler ve hareketli şehir keşfedilmeyi bekliyor. Alışveriş, restoranlar, tiyatro ve kültür ile tanınan canlı bölge Covent Garden okulun hemen yanındadır ve Holborn metro istasyonu yürüyerek 5 dakika uzaklıktadır. Kolay bir gezinti yürüyüşü sizi West End’e, Oxford Caddesi’ne ve Thames Nehri’ne götürür.
Kurslar her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler teknolojik olarak donanımlı sınıflarda yapılmaktadır. Kurs süresi 2 ile 52 hafta arasındadır.
Okulda kablosuz ağ, kütüphane, öğrenci salonu, multimedya laboratuvarı ve bahçe/açık hava alanı bulunmaktadır.
Kaplan kurslarının hepsinin sonunda İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan Sertifikası alırsınız. Ancak birçok kurum; üniversite, vize veya iş başvurularında İngilizce seviyenizi belgeleyen sınav sonuçları istemektedir. Kaplan Dil okulu öğrencilerine IELTS Sınav Hazırlığı, Cambridge Sınav Hazırlığı, TOEFL IBT, GRE ve GMAT sınavları için özel kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Londra Covent Garden
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, Öğrenci yurdu
AKTİVİTELER:    –
ÜCRET:    Haftalık 270 Pound’dan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Tatilde İngilizce
2. Genel İngilizce
3. Yoğun İngilizce
4. İş İngilizcesi
5. IELTS Hazırlığı
6. Cambridge Sınav Hazırlığı
7. Akademik Yıl
8. KEY (Kaplan İngilizce Yılı)
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır