Kaplan International Sydney City

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / Avustralya
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Kaplan International Sydney City
OKUL TANITIM YAZISI:   Simgeleşmiş yapılara, göz kamaştıran plajlara ve hareketli kültüre sahip bir şehir. Kaplan Sydney City okulundan dışarı çıktığınızda kendinizi Avustralya’nın en dinamik şehrinin kalbinde bulursunuz. Okulumuzun şehrin simgeleşmiş yerlerine ve aktivitelerine yürüyüş mesafesindedir. Sanat galerileri, müzeler ve göz alıcı Sydney Opera Binası ile Harbour Köprüsü yanında Sydney’de; aktif gece hayatı, muhteşem restoranlar, kafeler ve keyifli alışveriş yerleri bulunur. Sydney’in Hyde Parkı ve büyük alışveriş bölgeleri, merkezi konumdaki okulumuza kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Yakında birçok otobüs durağı ve tren istasyonu yer alır.
Kurslar her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler teknolojik olarak donanımlı sınıflarda yapılmaktadır. Kurs süresi 2 ile 52 hafta arasındadır.
Okulda kablosuz ağ, kütüphane, öğrenci salonu, multimedya laboratuvarı, bahçe/açık hava alanı ve engelliler için erişim imkanı bulunmaktadır. Okul aynı zamanda Cambridge sınav merkezidir.
Kaplan kurslarının hepsinin sonunda İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan Sertifikası alırsınız. Ancak birçok kurum; üniversite, vize veya iş başvurularında İngilizce seviyenizi belgeleyen sınav sonuçları istemektedir. Kaplan Dil okulu öğrencilerine IELTS Sınav Hazırlığı, Cambridge Sınav Hazırlığı, TOEFL IBT, GRE ve GMAT sınavları için özel kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Sydney City
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, Öğrenci yurdu
AKTİVİTELER:    –
ÜCRET:    Haftalık 360 Avustralya Doları’ndan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Tatilde İngilizce
2. Yoğun İngilizce
3. Yoğun İş İngilizcesi
4. IELTS Hazırlığı (Yoğun)
5. Yoğun İngilizce Akşam
6. IELTS Hazırlığı Akşam
7. Akademik Amaçlar için İngilizce
8. Cambridge Sınav Hazırlığı
9. Akademik Yıl
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır.