Kaplan International San Diego

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / ABD
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Kaplan International San Diego
OKUL TANITIM YAZISI:   Yerli ve uluslararası öğrencilerin gelişmiş sanat, müzik ve kültür zenginliğini yaşadığı güneşli ve hareketli kıyı şehri. Kendinizi; festivaller, eğlence mekanları ve restoranları ile ünlü tarihi Gaslamp bölgesinde bulacaksınız. Burada harika iklim ve güzel plajlar; açık hava eğlenceleri ve tipik California yaşam tarzı için mükemmel bir dekor oluşturur. Okulun hemen yanında birçok otobüs durağı vardır ve kısa yürüme mesafesinde tramvay durağı bulunur.

Kurslar her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler teknolojik olarak donanımlı sınıflarda yapılmaktadır. Kurs süresi 2 ile 52 hafta arasındadır. Okulda kablosuz ağ, kütüphane, öğrenci salonu, multimedya laboratuvarı, bahçe/açık hava alanı ve engelliler için erişim imkanı bulunmaktadır.

Kaplan kurslarının hepsinin sonunda İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan Sertifikası alırsınız. Ancak birçok kurum; üniversite, vize veya iş başvurularında İngilizce seviyenizi belgeleyen sınav sonuçları istemektedir. Kaplan Dil okulu öğrencilerine IELTS Sınav Hazırlığı, Cambridge Sınav Hazırlığı, TOEFL IBT, GRE ve GMAT sınavları için özel kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    San Diego
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, Öğrenci yurdu
AKTİVİTELER:    –
ÜCRET:    Haftalık 415 Dolar’dan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Tatilde İngilizce
2. Genel İngilizce
3. Yoğun İngilizce
4. İş İngilizcesi
5. TOEFL iBT ve Akademik İngilizce
6. KEY (Kaplan İngilizce Yılı)
7. GMAT Hazırlığı
8. GRE Hazırlığı
9. Cambridge Sınav Hazırlığı
10. Akademik Yıl
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır.