Kaplan International Los Angeles Whittier

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / ABD
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Kaplan International Los Angeles Whittier
OKUL TANITIM YAZISI:   Plajların ve şehrin heyecanının yanı sıra bir Amerikan Üniversitesi kampüsünde dünya standartlarında tesislerde öğrenim görme şansı. Bu modern ve tam donanımlı kampüsteki mükemmel eğitim tesisleri, Los Angeles’ın renkli ve konforlu banliyösünde bulunur. Tanışacağınız birçok Amerikalı öğrenci arasından arkadaşlar edinin ve hemen yanı başınızdaki LA mekanlarını ve eğlencelerini keşfedin. Whittier kampüsündeki okul üniversitenin kaynaklarının yanında plajlara, eğlence parklarına ve Hollywood’un en iyi alışveriş yerlerine kolay erişim imkanı sunar. Otobüs durakları yürüyüş mesafesindedir.

Kurslar her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler teknolojik olarak donanımlı sınıflarda yapılmaktadır. Kurs süresi 2 ile 52 hafta arasındadır. Okulda kablosuz ağ, kütüphane, öğrenci salonu, multimedya laboratuvarı, kafeterya, bahçe/açık hava alanı ve yüzme havuzu bulunmaktadır.

Kaplan kurslarının hepsinin sonunda İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan Sertifikası alırsınız. Ancak birçok kurum; üniversite, vize veya iş başvurularında İngilizce seviyenizi belgeleyen sınav sonuçları istemektedir. Kaplan Dil okulu öğrencilerine IELTS Sınav Hazırlığı, Cambridge Sınav Hazırlığı, TOEFL IBT, GRE ve GMAT sınavları için özel kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Los Angeles Whittier
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, Öğrenci yurdu
AKTİVİTELER:    –
ÜCRET:    Haftalık 405 Dolar’dan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Tatilde İngilizce
2. Genel İngilizce
3. Yoğun İngilizce
4. KEY (Kaplan İngilizce Yılı)
5. Akademik Yıl
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır.