Kaplan International Torquay

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / İngiltere
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Kaplan International Torquay
OKUL TANITIM YAZISI:   Tipik İngiliz geleneklerini ve tarihini keşfetmek için idealdir. ‘İngiliz Rivierası’ olarak bilinen Torquay; palmiye ağaçları ve yoğun limanıyla Akdeniz’i anımsatır, ancak klasik bir ingilizdir. Şehir sürekli olarak kıyı şeridi ve restoranları ile ödüller kazanır. Büyüleyici Dartmoor Milli Parkı’nda harika su sporları, kır yürüyüşü ve bisiklet turu yapma imkanı bulabilirsiniz. Okulun kendine ait Kaplan minibüsü ve okul dışı geziler için rehberi vardır. Ayrıca bölgede tüm ana İngiliz şehirlerini de bağlayan mükemmel toplu ulaşım ağı bulunur.

Kurslar her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler teknolojik olarak donanımlı sınıflarda yapılmaktadır. Kurs süresi 2 ile 52 hafta arasındadır. Okulda kablosuz ağ, kütüphane, öğrenci salonu, multimedya laboratuvarı, kafeterya, açık hava alanı ve yüzme hazuru bulunmaktadır.

Kaplan kurslarının hepsinin sonunda İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan Sertifikası alırsınız. Ancak birçok kurum; üniversite, vize veya iş başvurularında İngilizce seviyenizi belgeleyen sınav sonuçları istemektedir. Kaplan Dil Okulu öğrencilerine IELTS Sınav Hazırlığı, Cambridge Sınav Hazırlığı, TOEFL IBT, GRE ve GMAT sınavları için özel kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Torquay
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, Öğrenci Yurdu
AKTİVİTELER:    –
ÜCRET:    Haftalık 230 Pound’dan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Tatilde İngilizce
2. Genel İngilizce
3. Yoğun İngilizce
4. İş İngilizcesi
5. IELTS Hazırlığı
6. 40 Yaş Üstü Programı
7. Akademik yıl
8. KEY (Kaplan İngilizce Yılı)
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır