Kaplan International Huntington Beach

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / ABD
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Kaplan International Huntington Beach
OKUL TANITIM YAZISI:   Orange County’nin merkezinde güneşli plajlar ve konforlu üniversite kampüsü atmosferini yaşamak için idealdir. ”Sörf Şehri” olarak da bilinen kıyı yerleşimi Huntington Plajı’nda güneşi doyasıya yaşayın. Okulun bulunduğu Golden West College kampüsü, Güney California’nın en güzel kampüslerinden biri olarak bilinir. Orange County2nin merkezinde 50 hekrarlık kampüste 10.000’den fazla öğrenciden oluşan topluluğa karışmanın tadını çıkarın veya çevredeki kıyı bölgelerini ve plajları gezin. Otobüs durakları kısa yürüyüş mesafesindedir.

Kurslar her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler teknolojik olarak donanımlı sınıflarda yapılmaktadır. Kurs süresi 2 ile 52 hafta arasındadır. Okulda kablosuz ağ, kütüphane, öğrenci salonu, multimedya laboratuvarı, kafeterya, bahçe/açık hava alanı ve engelliler için erişim imkanı bulunmaktadır.

Kaplan kurslarının hepsinin sonunda İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan Sertifikası alırsınız. Ancak birçok kurum; üniversite, vize veya iş başvurularında İngilizce seviyenizi belgeleyen sınav sonuçları istemektedir. Kaplan Dil okulu öğrencilerine IELTS Sınav Hazırlığı, Cambridge Sınav Hazırlığı, TOEFL IBT, GRE ve GMAT sınavları için özel kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Huntington Beach
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, Öğrenci yurdu
AKTİVİTELER:    –
ÜCRET:    Haftalık 405 Dolar’dan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Tatilde İngilizce
2. Genel İngilizce
3. Yoğun İngilizce
4. TOEFL iBT ve Akademik İngilizce
5. KEY (Kaplan İngilizce Yılı)
6. GRE Hazırlığı
7. Akademik Yıl
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır.