Kaplan International New York Empire State

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / ABD
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Kaplan International New York Empire State
OKUL TANITIM YAZISI:   Devasa bir kozmopolit şehirde, simgeleşmiş bir binada eğitim görme imkanı. Dünyanın en tanınan binalarından birinde eğitim alın! 63. kattaki eğitim merkezi, eşi benzeri olmayan bir manzaraya sahiptir. Aşağıda ise dünyaca ünlü olan arena Madison Square Garden’a birkaç adım mesafede, Manhattan’ın merkezinde New York’un en ünlü turistik mekanları, etrafınızı sarıyor. Çevredeki metro istasyonları arasında 33. Cadde’deki Yeşil Hat (6), Herald Meydanı’ndaki Turuncu hat ve Penn İstasyonu’ndaki Kırmızı hat yer alır.

Kurslar her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler teknolojik olarak donanımlı sınıflarda yapılmaktadır. Kurs süresi 2 ile 52 hafta arasındadır. Okulda kablosuz ağ, kütüphane, öğrenci salonu, multimedya laboratuvarı ve engelliler için erişim imkanı bulunmaktadır.

Kaplan kurslarının hepsinin sonunda İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan Sertifikası alırsınız. Ancak birçok kurum; üniversite, vize veya iş başvurularında İngilizce seviyenizi belgeleyen sınav sonuçları istemektedir. Kaplan Dil okulu öğrencilerine IELTS Sınav Hazırlığı, Cambridge Sınav Hazırlığı, TOEFL IBT, GRE ve GMAT sınavları için özel kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    New York Empire State
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, Öğrenci yurdu
AKTİVİTELER:    –
ÜCRET:    Haftalık 425 Dolar’dan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Tatilde İngilizce
2. Genel İngilizce
3. Yoğun İngilizce
4. İş İngilizcesi
5. TOEFL iBT ve Akademik İngilizce
6. KEY (Kaplan İngilizce Yılı)
7. Akademik Yıl
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır.