Kaplan International Dublin

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / İrlanda
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Kaplan International Dublin
OKUL TANITIM YAZISI:   Tarihi ve romantik başkentte İrlanda geleneğini yaşamak için idealdir. Ülkenin ünlü olduğu her şeyi burada bulabilirsiniz: sıcak karşılama, geleneksel dans, samimi barlar ve bir şairin kalbi. Günümüzde Dublin, teknolojik araştırma ve başarıların da merkezi oldu: Facebook ve Google Avrupa’daki merkezlerini buraya kurdular. Okul Dublin’in sosyal merkezi olan Temple Bar kültürel bölgesinde yer alır. Okulun hemen önünde bir otobüs durağı bulunur.

Kurslar her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler teknolojik olarak donanımlı sınıflarda yapılmaktadır. Kurs süresi 2 ile 52 hafta arasındadır. Okulda kablosuz ağ, kütüphane, öğrenci salonu, multimedya laboratuvarı bulunur. Okul ayrıca CELTA ve Trinity sınav merkezidir.

Kaplan kurslarının hepsinin sonunda İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan Sertifikası alırsınız. Ancak birçok kurum; üniversite, vize veya iş başvurularında İngilizce seviyenizi belgeleyen sınav sonuçları istemektedir. Kaplan Dil okulu öğrencilerine IELTS Sınav Hazırlığı, Cambridge Sınav Hazırlığı, TOEFL IBT, GRE ve GMAT sınavları için özel kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Dublin
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, Öğrenci yurdu
AKTİVİTELER:    –
ÜCRET:    Haftalık 280 Euro’dan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Tatilde İngilizce
2. Genel İngilizce
3. Yoğun İngilizce
4. İş İngilizcesi
5. IELTS Hazırlığı
6. Cambridge CELTA Hazırlığı
7. Akademik Yıl
8. KEY (Kaplan İngilizce Yılı)